• Krátkometrážní

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Bohužel tento snímek má s opravdovými akta X společného jen Muldera a Scullyovou, který zde ke všemu řeší jen své pocity a postoje. Jinak se mi zdá že tenhle snímek byl hodně velkým šlápnutím vedle. Žádné tajemno ani mysteriózno prostě nic co by aspon maličko nasvědčovalo tomu že se jendá o Akta X tak jak sme je všichni znali a tak jak sme si všichni přáli aby se vrátili. Nic méně doufám že tohle nebyl poslední výkřik, páč si to tenhle fenomén nezaslouží.

Válka a. s. (2008)

Tu jednu hvězdičku dávám jen proto že je holí fakt že korporace začínají řídit tento svět,ale jinak v podání tohoto filmu je to spíš vysměch. Nuda nuda nuda...... + pěkná zpěvačka. Nic víc nic míň.

Bílá vrána (2008)

Hezký překlad do češtiny..... black baloon = bílá vrána..... kam na to chodí?

Red (2008)

Tak nevím co na to říct. Hezké a slušné drama. Lehký napjatý děj nás provází celým filmem. Váhal sem mezi 4* a 3* ale nakonec se musím přiklonit k těm 4*, páč se mi prostě líbila staříkova zarputilost potom aby každý dostal odčinění.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Tak konečně sem po dlouhé době bavil u komedie. Tím myslím že sem se nebavil jen v nějakých úsecích,ale celkem celá komedie je prošpikovaná špeky :)

Vzpoura v Seattlu (2007)

Silný zážitek. Každý si z toho něco odnese, takovýchto snímků by mělo být víc. Více takto inspirativních a poučných snímků.

Rolling Stones (2008) (koncert)

Leč nejsem příznivcem Valících se kamenů, tak tohle byl celkem zajímavý počin Mistra Scorsesiho. Velmi zajímavá kamera a krátké pohledy z koncertu do začínajícího období Rolling Stones fakt byli suprový. Pro milovník a příznivce týhle kapely to bude jahůdka na dortu.

Wanted (2008)

No těšil sem se na to hodně. Scény byli dobrý, ale přestřelka ve vlaku (a srážení kulek) mě dostala. Jinak celkem fajn pokoukání,ale čekal sem malinko více. A hlavní hrdina mi nějak nesedl, furt jen pištěl a pak najednou z něho byl hrdina, kterej furt pištěl :) Angelina byla nádherná ozdoba tohoto filmu, leč by mohla trochu jíst, na takovouhle drsnáčku se 40 kili i s postelí se už moc nehodila. A Mogan byl jako vždy excelentní. Jinak filmu dávám 3,5 ale zaokrouhlím to dolu.

Guru lásky (2008)

Ach jo. Tak sem se na to těšil a takové zklamání se mi dostalo :( Čekal sem že to bude stejná sranda jako Austin Powers, nebo lehčí odvar,ale omyl omyl omyl. To že je děj předpovídatelný, to mi ani tak nevadilo,ale že se člověk zasměje jen dvakrát za film to mě fakt namíchlo. No nic.....budu dále čekat na Austina

Tohle je Sparta! (2008)

Rychle rychle...pojdˇme natočit parodii.....nemusíme u toho přemýšlet...budem točit to co nám přijde do hlavy a bude sranda. Tak tenhle recept by mi určo ocenili v Holywoodu víc než tenhle natočenej brak. Jediný co se mi líbilo tak byl break dance, kterej s tou parodií neměl nic společnýho a ani carmen to bohužel nezachránila. Nechutný scény sou fakt k zblití než k zasmání. Hnus hnus.

Časové pásmo bylo změněno