• Krátkometrážní

Uvnitř (2007)

Slušný thrillerek s hororovým podkladem. 2/3 filmu jsou opravdu fakt festový a brutální. Bohužel konec je přehnaný a až zahnanej do absolutní trapnosti. Ale i přesto tomu dávám 4*, páč prostě vzalo mi to dech.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Tak jsem to shlédnul..... k ději se moc vyjadřovat nebudu páč ten byl jasnej už od úvodu.... ale na co sem se nejvíc těšil byl samozřejmě Tony...ten mě opět nezklamal a proto dávám 4 *. Ačkoliv některé scény byli zdlouhavé a nudné, tak bojové scény mi tohle dokázali naprosto vynahradit. Doufám že Tony zase brzo něco spáchá :D

Ong-Bak 2 (2005)

Stupidní děj, který postrádá plynulost. Nic neříkající dialogy. Prostě ve zkratce: ukradli jste mi slona a já si pro něj přijdu. Ale na druhou stranu Tony Jaa je opravdový machr a letec. I když některé bojové scény jsou přehnané, tak i přesto jsem na ně koukal s otevřenou pusou a hltal každý jeho pohyb. Prostě to co už neuvidíme od Segala, to uvidíme od Tonyho ( a že těma zlomeninama končetin nešetří). Jednoduše ty co mají rádi bojový filmy a výbornými akčními scénami a spoustou zlámaných kostí, tak si přijdou na své. Nemohu dát 5*, páč ten děj je pravdu stupidní.

Ben Hur (1959)

Velkofilm s velkým "V". Opravdu to na mě zapůsobilo. Ty masivní scény, hudební doprovod a design. Prostě nádhera.

Hank a Mike (2008)

Komedie? Možná tak okrajově, jinak bych to spíš pojmul jako depresivní velikonoční drama. Jinak celkem pohodovka.

Babylon A.D. (2008)

Nečekal sem žádný zázrak, byl sem připraven na "Béčko" při který sem odreguju, a tak trochu se čekal na pěknej comeback Vina Dieslela. Ale bohužel sem se ani jednoho nedočkal. Né že by Vin byl špatnej ale v tomhle mizerným filmu prostě lepší nemohl být. Pěknej námět,ale provedení mizerné až katastrofické. Tak snad se nám Vin vrátí v rychlejch kolech 4.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Po shlédnutí tohoto dokumentu musí být každý divák každopádně znepokojen a zamyslet se nad tím zda alespon něco není pravda. A upřímně řečeno, jestliže je jen trochu z toho dokumentu pravda tak je to víc než jen problém, který se týká nejen USA, ale určitě i nás. Nechci se přiklánět k tomuto dokumentu, ale musím říct, že mě určitě chytnul né za srdce,ale za hlavu.

Město ztracených dětí (1995)

Ani nevím proč dávám ty čtyři..... snad proto že sem celý film tak nějak probděl a jen civěl na to co se tam vše stane a s čím na mě vyrukuje režisér v příští scéně. Blechy, chobotnice, mygrénou posedlí mozek..... ONe......prostě super.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Jediný proč tomu dávám dvě *, tak je za tu krásnou přírodu a nádhernou scenérii, která je tam zobrazena v první půlce filmu to byla opravdu nádhera, ale jinak nuda..... pár pěkných záběru...pár leknutí....pár jasných smrtí...... žádné pořádné napětí. Doporučuji Black water.

Vražedná terapie (2001)

Ufffffff. Bál sem se, že filmeček bude vyvražďovačka a krvák v bývalím ústavu,ale dočkal sem se milého překvapení. Vlastně ani nevím jak bych to popsal....... čekal sem kde se co objeví nebo co kde koho zabije atd........ a díky hudbě (pěkně nepříjemný hudbě, která jen navozuje husí kůži) sem byl napjatej až dokonce. No a konec filmu byl ...... jak bych to řekl...... nejen překvapující.