• Krátkometrážní

Juno (2007)

Pěknej pohodovej snímek. Sice bych to nenazýval komedií,ale spíš úsměvným filmem. Školačka, která bere život po svém a její nadmíru pohodovej kluk dokázali vytvořit takovou příjemnou atmosféru že sem film zhltnul aniž bych si všiml jak mi utekl čas. Vřele doporučuji. ........a suprový žlutý trencle....chi taky :)

Úhel pohledu (2008)

U tohohle snímku sem váhal mezi čtyřmi a třemi hvězdičkami, nakonec sem se rpzhodl pro tři,protože ačkoliv byl snímek zajímavý tím, že byl příběh nabídnut z několika různých pohledů různích účastníku atentátu mi tam chybělo napětí a trochu větší zápletku. Děj by bez tohoto zajímavého podání byl o ničem. Role Sigourney Weaverové je zde jen několika vteřinová (vůbec tam nemusela bejt) a do role agenta Barnese si místo Dennise Quaida představuju H. Forda :)....jinak snímek byl zajímavý takže 3 a půl *.

REC (2007)

čekal sem lacinou kopii filmu Záhada Blair Witch, ale k mému překvapení se mi do rukou dostal solidní strašidelní snímek. Spousta lekavých scének, úlety kamery, a pak ten konec mi nedali moc klidné spaní. Chvíli sem se rozmýšlel zda si na ten záchod přes tu temnou chodbičku dojdu nebo ne.

Napříč vesmírem (2007)

tak jako, že muzikály nemusím tak tehle mi sedl. Super songy výborně podaný.....vřele doporučuju....všem milovníkům Brouků a nejen jim.

Apokalypsa (2006)

Tak tohle byla vysloveně fuška. Zpracovávat všechno co se děje a neděje kolem je dost náročný, ale nakonec zjistíte že film zas tak obtížný není a člověk musí být jen trpělivý a čekat na vysvětlení i když pra málokdy dává smysl. Ale jelikož sem milovník obdobných filmečků (zejména Donieho Darka) tak si v takových to šílenostech libuju. Vřele doporučuju:)

Jumper (2008)

Děj předvídatetlný, triky tuctový, herecký výkony nelze hodnotit, páč tam žádné nebyly. Doporučuju shlédnout trailery a na film se nekoukat, protože se tím zkazíte iluzy.

Tajemná řeka (2003)

Výborný drama výborného režiséra (a ještě lepšího herce) s výborným hereckým obsazením.

Hitman (2007)

Hra byla naprosto famózní, což se o tomhle filmu ani z daleka nedáří říct. Hloupé dialogy, hlavní hrdina se vůbec charakterově nepodobá 47 ze hry. A hlavně mě naštvalo že pořádně nepoužil proslulou strunu. Herci zřejmě pod vidinou filmovýho trháku neunesli tíhu a podali velmi mizerný herecký výkony kromě Roberta Kneppera (alias T-Baga) ten my jako slizoun sedne všude:)

Devítky (2007)

Horor? Thriller?........myšlenka pěkná, provedení taktéž,ale jediný co sem si z toho odnesl je, že koaly jsou telepati a řídí počasí. Věřím že spoustě lidí se tento snímek bude líbit. Je to určitě odpočinkový filmeček u které čekáte na finální rozuzlení, které konečně objasní "9",ale bohužel sem se tomu je trochu pousmál :))))

Psanec (2007)

Vzít do vlastních rukou zákon spolu s dalšíma lidma a vytvořit domobranu, která zabijí dealery, feťáky, gangy, pedofily a jinou havěť.......to je to oč to běží. Myšlenka zajímavá, zpracování taky bylo celkem pěkný,ale chyběla tomu trochu šťáva.