• Krátkometrážní

Terminator Genisys (2015)

Na rovinu - bez T-800 by to nešlo a nebylo by to ono. Kdo mi tam nejvíc neseděl byla "nová" Sarah, která bohužel nesahala původní ani po kolena (a to skoro doslova). Některé odkazy na původní dva díly potěšily, ale nepřekvapily. A neustálé vysvětlování, proč se děje to co se právě děje, bylo místy unavující :( Bojím se toho co nás čeká příště.

Tábor 14 (2012)

Zajímavý dokument, který bohužel svou pomalou režií uspává, měl jsem co dělat abych dokument dokoukal a neusnul u toho.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Vlastně ani nevím za co dávám jednu hvězdu. Asi za to že mě málo který film (ač béčkový) dokáže takhle rozpálit doběla. Roztřesená kamera a střih (ze kterého je možné dostat snad i mořskou nemoc) jsou naprosto žumpoidní,ale budiž zkousnul bych to. Ale naprosto otřesný scénář, kdy i Liam dle mě musel během natáčení ronit slzy do čeho se to sakra nechal namočit. Honička s policejním autem, která způsobuje závratě budiž,ale lítající kontejner, který rozdrtí asi 5 aut - co to kuwa je. Takových to kíčovin je tu bezedné množství (únik z garáže přes odpadní jímku....). Končím v práci páč takovýhle scénáře můžu psát i já. Zdar a uvidíme se v Hollywoodu.

Escobar - Paradise Lost (2014)

Benicio jak Pablo parádní,ale bohužel ani on ani jeho gorily nestačily táhnout film, když neherecky se tvářící Josh film jen znechucoval. Opravdu je Josh vhodný před kameru ? Já myslím, že by měl mít max na starosti catering pro opravdový herce,ale v žádným případě bych nezabíral jeho xicht. Osobně doufám že ho do dalších Hladových her nikde jinde neuvidím. Jinak film sám osobě docela táhlý až místy zbytečně pomalý, ke konci sice tempo narůstá,ale nijak závratným tempem do cíle nedobíhá. Škoda

Prokletý klaun (2014)

Nechal jsem se zlákat příznivým hodnocením ( co se týče hororu),ale bohužel nedostalo se mi ani z části toho co bych očekával. Doufal jsem alespoň v nějaké pěkné a překvapivé momenty, místo toho zde opět postavy jednaly jak náměsíčné a bez mozku, takže jim člověk přál aby se dostaly do spáru "klauna". Škoda

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Opět se potvrdilo, že nesmyslné rozdělování filmových pokračování na části, tak abychom z toho my diváci měli "víc" je cestou do sraček. Slabý díl, který se nám pokouší (bohužel) vykreslovat hlavní postavy. Díl, který mohl mít s přehledem něco kolem 40 minut.

Banshee (2013) (seriál)

Po úvodním nadšení z prvního dílu přišla sprcha v podání dvou dílů které byli dosti podprůměrné, poté ale opět seriál nabral obrátky, které udržel do konce první série. Jsem zvědav co nás čeká dál.

Whiplash (2014)

No netušil jsem že mě takhle může zaujmout drama z Jazzového prostředí. Oba hlavní herecké výkony byly nadmíru parádní. Po grand pianu vítaná změna.

Snadný prachy 3: Život deluxe (2013)

Nejslabší díl, který je slátaný z několika dějů. Zmateně a do půlky filmu zcela nečitelné. Hlavní postava předešlých dílů je zcela v ústraní a všeho všudy je zde 5 minut. Škoda takovéhoto finále.

Špinavý prachy (2014)

A já prostě čekal, že na konci vyklepne všechny a bude klid. Bohužel se na konci rozhodl jen pro nehezkou a nehereckou Noomi :(