• Krátkometrážní

Plán útěku (2013)

Spíš křeč dvou starých páprdů, kteří se měli setkat společně před kamerou tak před 15-20 lety. Nebýt tohoto obsazení, tak věřím že je tento film hluboko v propadlišti filmo-historie. Škoda nápad dobrej.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Hodnocení po první sezóně. Hlavní představitel a samotná hlavní dějová linie je suprová (parádně vymyšlená i promyšlená). Bohužel jsem narazil na překážku, kterou jsem velmi těžko překousával a to byla hlavní představitelka vyšetřovatelky, která jakožto feťácká agentka zcela kašle na jakoukoliv hierarchii v práci, dělá si co chce a kdy chce ( a jestliže si představím že tohle má být představení špičky CIA, která se zaobírá vyšetřováním a pátráním po teroristech, tak pak věřím tomu, že USA dříve nebo později padne na vlastní půdě). Bohužel jsem si díky ní přál aby se hlavní hrdina na konci první série odpálil a ona byla ta co by na sobě měla heavykošilku.

Zredigováno (2007)

Šokující a závažné téma, které je bohužel velmi špatně podané. Někdy se mi zdálo jako by aktéři mluvili naprostý hlouposti, který ani nesouviseli se scénáře (např. bratr Vegas a bratr Reno). Věřil jsem v bravůrnější podání :(

Muž taiči (2013)

Prkenné pokulhávání režisérského debutu Nea. On jakožto neherec zde potvrdil své neherecké schopnosti, a to nemluvě o tom, že na režisérském sedle by se neměl moc zabydlovat. Pár dobrých soubojů ukončil vánek v oblasti břišní dutiny, který zřejmě způsobil nadýmání takových rozměrů že ani samotný Neo nebyl schopen pokračovat. Stačilo děkujem neopakujte.

Tělo (2012)

Tak jsem dostal přesně co jsem chtěl (Thriller s prvky hororu). Jako že mám rád zvraty ve filmech, tak tady jsem ho dostal v plný "palbě".

Útok na Bílý dům (2013)

Nevím zda to mělo s thrillerem nebo dramatem něco společného,ale mě to spíš připomínalo nepovedenou komedii. Bohužel obdobný film s G. Buttlerem, měl o dost lepší děj a akci. A o konci kde jakási potrhlá malá holka, která místo toho aby v půlce filmu vzala nohy na ramena furt jen vzlyká a čeká až jí někdo konečně přiloží pistoli k hlavě, mává vlajkou a tím odvolá stíhačky, snad není potřeba ani psát. Celý konec je dle mě splácaninou páč nevěděli jak efektivně ukončit tuhle šaškárnu.

Aku no kjóten (2012)

1/3 filmu seznamovačka s postavami filmu, 2/3 přerod hlavní postavy, 3/3 gore masakr na škole (aneb seřadit a čekat na broky).

Gui si (2006)

Solidně našlápnutý horor se po půlce filmu změní v naprostý blábol, kde nezbývá než jen sledovat nesmyskný nahánění duchů ve všech možných prostředcích. Nuda, nuda, nuda.

Jian yu (2010)

Čínská lítačka s mistry "kung fu" (nevím co to jejich lítání mělo společného s kung-fu). Pokaždé když byla nějaká hlavní postava poraněna byla převezena k plastickému chirurgovi, u kterého si včetně záchrany života vždy dotyčný objednal nový obličej - dosti úsměvné. Konec bohužel bez uzavření děje - co a jak se stalo s ostatky ? Byly tedy k něčemu ?