• Krátkometrážní

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Dobrej rozjezd,ale jakmile to se to překotí do vyprávění o "Elvisovi", tak se film začne pachtit v blátě a z něho se už nevyhrabe. Nevím zda měl být úmysl že Brendan se opět upsal dáblu, Thomas Jane mi v té miniroli připomínal "kovbojsky" vyšňořeného Punishera a Elijah že by byl znova "Maniakem" a nebo zabiják ze Sin City ?

The Lords of Salem (2012) odpad!

I když se Sheri s velkými nozdrami snažila seč mohla, tak tomuto výplachu nepomohla. Myslím si, že Rob tentokrát nejen šlápl, ale doslova upadl vedle. Odpad jsem již nedal hodně dlouho, ale tento snímek mě 1:36:26 přesvědčoval a přemlouval k tomu abych jej dal.

Elysium (2013)

Tak trošku zklamání. Bylo mi jasné že nemůžu dostat to samé co do Districtu 9,ale že to bude až takhle málo to jsem netušil. Matt byl v pohodě, to samé i Jodie,ale záporák v podání Copley měl jednu velkou chybu a to bylo to že mluvil :( JInak 3 * hvězdy hlavně za to vyobrazení budoucnosti - špína vs hi-tech.

Očista (2013)

Normálně bych dal dvě hvězdy,ale potěšilo mě, že se Ethan svou brokovnicí ujišťoval sprškou broků zda je ten či onen patřičně nasměrován do onoho světa.

The Iceman (2012)

Snad nikdo jiný nemohl líp ztělesnit Icemana než M. Shannon. Jeho výraz v obličeji kdykoliv během akce byl..... strnulý a opravdu chladný. A Winona po dlouhé době měla roli, kde byla použitelná :)

Jen Bůh odpouští (2013)

Krom výborného hudebního doprovodu a několika chuťovek v podání Vithaya P. Je to táhlý film, který mohl být smrštěn do 30 minut ( včetně 8 minutovejch titulků). Maličko zklamání,ale dalo se to zkousnout.

Trans (2013)

Dalo by se říct že je to lepší film než stanice s hypnožábou. Mám rád zvraty,ale tohle se opírá o spoustu zvratů. Pecka. Danny zase udeřil do správných slabin.

Nelítostný Parker (2013)

Ke svému nikdy nekončícímu chrlení průměrných snímků ( občas s nadprůměrnými bitkami) přiložil Jason jeden bohužel podprůměrný snímek. Spíš bych tento film radši viděl v jihokorejské režii (např. http://www.csfd.cz/tvurce/16120-ji-un-kim/) kde by bylo mnohem lépe a mnohem sirověji podáno povstání dobytého hrdiny. Takže celkově dvě * za snahu a za jennifer ve spodním prádle.

Kronika smrti (2004)

Nic moc strhující thriller. Už od začátku je jasný jak se věci mají, jen stupidita hlavního reportéra to vše zazdívá. A konec? Víc než trapný :(

Aparecidos (2007)

aaaaaa...prostě Bruce Willis je duch.