• Krátkometrážní

Temný rytíř povstal (2012)

Nemohu se ubránit srovnání druhého a třetího dílu, prostě dvojka je master dílo a trojka je povedené dílo. ALe jinak tyhle 4 * jsou mnohem víc než hodnotím u jiných filmů :)

Terapie láskou (2012)

V polovině filmu jsem se rozhodoval zda film dokoukat nebo ho vypnout a zkouknout druhý den, než jsem se rozmyslel tak mi film uběhl před očima. Dle mě v poslední době parádní odpočinkodramatickej film a okořeněný špetkou humoru, který umocňuje daný scény. Fakt chuťovka, která mě bavila. A Jennifer = pastva pro oči.

The Iceman (2012)

Snad nikdo jiný nemohl líp ztělesnit Icemana než M. Shannon. Jeho výraz v obličeji kdykoliv během akce byl..... strnulý a opravdu chladný. A Winona po dlouhé době měla roli, kde byla použitelná :)

The Lords of Salem (2012) odpad!

I když se Sheri s velkými nozdrami snažila seč mohla, tak tomuto výplachu nepomohla. Myslím si, že Rob tentokrát nejen šlápl, ale doslova upadl vedle. Odpad jsem již nedal hodně dlouho, ale tento snímek mě 1:36:26 přesvědčoval a přemlouval k tomu abych jej dal.

Total Recall (2012)

Scénář zřejmě na rychlo pozměněný na hajzlech kdesi na letišti těsně před předáním na schválení, jinak si to nemohu vysvětlit. Už jen to, že se natáčí remake filmu, který se dle mě furt drží v horních patrech top sci-fi filmů, mi připadá jako blbost postavená na hlavu. Colin nic moc, za to na Kate se dalo dívat od začátku do konce.

Barbar Conan (2011)

Nesmyls u plácanej kdesi v Bulharsku. Jediný co to má společného s Barbarem Conanem je název. Nic jiného v tom nehledat. Jsem přesvědčen o tom, že lecjaký divák by film zvládl natočit lepé s tím že by stačilo napsat úplně jiný scénář.

Bernie (2011)

Hvězdy dávám jen za parádní herecký výkon Jacka Blacka a konečných 25 minut filmu. Jinak to byla srajda.

Bůh masakru (2011)

Parádní slovní přestřelka v podání hereckých es.

Jeden musí z kola ven (2011) odpad!

Thriller, mysteriózní ???? Nevím jak vás,ale mě to nudilo od začátku do konce. Tolik slavných osobností a každý z nich nudí svou rolí. Vystihující komentář Verbal.

Jiná země (2011)

Originální, svěží a rychle ubíhající snímek, který je opepřen prvky sci-fi, které tomu dodávají značnou esenci přitažlivosti. Příjemné překvapení.