• Krátkometrážní

Uvnitř (2007)

Slušný thrillerek s hororovým podkladem. 2/3 filmu jsou opravdu fakt festový a brutální. Bohužel konec je přehnaný a až zahnanej do absolutní trapnosti. Ale i přesto tomu dávám 4*, páč prostě vzalo mi to dech.

Válečníci (2007)

Rádoby velkolepá podívaná, která zaujme jen tehdy chce-li člověk usnout u filmu. "Velkolepé" bitvy, milostný trojúhelník, bratrství, zrada, politika...... to vše vystihuje celých 127 minut. Zkrátka, tohle sem už viděl tolikrát jen to ted mělo kabát středověké číny. těšil sem se na tento film,ale nic moc si z něj neodnáším...... pár pozity tam sice je např. žádné přehnané (lítací) souboje,ale jinak průměrné béčko s mým oblíbencem Jet-Lim.

Volání o pomoc (2007)

Tak tohle je moje druhý drama za dva dny, kterému dám 5 * bez většího rozmýšlení. Zalekl jsem se dlouhé stopáže, ale příběh je tak silný, že člověka nenudí. Nejdříve jsem se zarazil obsazení Adama Sandlera do role mírně vyšinutého pozůstalého po 11. září 2001, ale k mému milému překvapení mu role sedla jak na míru, po těch spoustě komedií předvedl svůj talent. A Don Cheadle si nevedl o nic hůř, ale ten už o tom přesvědčil v mnozích jiných snímcích:) Takže filmeček vřele doporučuji.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Silný zážitek. Každý si z toho něco odnese, takovýchto snímků by mělo být víc. Více takto inspirativních a poučných snímků.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Čekal sem zajímavý snímek,ale bohužel místo toho se mi dostalo pod ruku 160 minutový dílko, který je nemastný, nudný a natahovaný jak jen to jde. Možná titulky by šli prodloužit o znuděný diváky. Ačkoliv Brat Pitt a Casey Affleck podali skvělý výkon, tak bohužel je to vše co na tom bylo k vidění.

Zredigováno (2007)

Šokující a závažné téma, které je bohužel velmi špatně podané. Někdy se mi zdálo jako by aktéři mluvili naprostý hlouposti, který ani nesouviseli se scénáře (např. bratr Vegas a bratr Reno). Věřil jsem v bravůrnější podání :(

Apokalypsa (2006)

Tak tohle byla vysloveně fuška. Zpracovávat všechno co se děje a neděje kolem je dost náročný, ale nakonec zjistíte že film zas tak obtížný není a člověk musí být jen trpělivý a čekat na vysvětlení i když pra málokdy dává smysl. Ale jelikož sem milovník obdobných filmečků (zejména Donieho Darka) tak si v takových to šílenostech libuju. Vřele doporučuju:)

Gui si (2006)

Solidně našlápnutý horor se po půlce filmu změní v naprostý blábol, kde nezbývá než jen sledovat nesmyskný nahánění duchů ve všech možných prostředcích. Nuda, nuda, nuda.

Ledová smrt (2006)

no tak tenhle horor sem viděl už asi 50 x ale pod jiným názvem v jiném prostředí atd.....ale páč to byl můj první norský horor, tak musím dát 2 *....zvuk byl dobrej, střih také a herecký výkony byli ucházející.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Po shlédnutí tohoto dokumentu musí být každý divák každopádně znepokojen a zamyslet se nad tím zda alespon něco není pravda. A upřímně řečeno, jestliže je jen trochu z toho dokumentu pravda tak je to víc než jen problém, který se týká nejen USA, ale určitě i nás. Nechci se přiklánět k tomuto dokumentu, ale musím říct, že mě určitě chytnul né za srdce,ale za hlavu.