Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Novy Doktor z hor je nahodou ok serial na zehleni/vareni, nebyt hodne sci-fi zapletek v poslednich seriich, nemel bych problem to i doporucit. Proste takovy mix Dr. House a cervene knihovny - zapletky postavene na nejake ulitle diagnoze a vztazich mezi muzem a zenou povetsinou. Celym serialem pak prochazi velky dejovy oblouk konfliktu jedne rodiny, romantickych trampotach hlavniho hrdiny (trochu sociopata) a kolik mleka se vydojilo a kam se to proda.

Ultrasound (2021)

Mozna pujdu výš u druhého shlédnutí, ale těch 44% a 3 (teď 4) recenze na CSFD si to nezaslouží. Slušná haluz, kdy si prvních 15 minut říkáte: "kdy začne to sci-fi" a pak jen zkoušíte rozluštit, kterými možnými směry se to vydá. Cool low-cost.

Studio 666 (2022)

Absolutne neobjektivnich 5 hvezd. Popravde, i kdyz me trailer nedavno zaujal, cekal jsem klasickou poloamaterskou sracku. Po asi 20 minutach nepretrziteho smichu se divim, proc je to na csfd v modrych a cekam ze spadne remen. Ten vlastne nikdy nespadne, i kdyz poslednich 10 minut je slabsich. Dave Grohl asi dostal herecke lekce od sveho kamose J.B. a je dobre, ze hlavni pozornost je venovana jemu a ne spise ochotnickym vykonum jeho spoluhracu. Cest vijimce v podani Ramiho. Chvalim vyborne specialni efekty a srdicko. Double feature s Pick of destiny je jasny.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Úplně vo hovně, musel jsem přeskakovat. Každopadně Giachino by mohl byt zručný realizátor něčí vize, snad se nezakope u Marvelu...

Bez východiska (2022)

Slusna jednohubka, vlastne variace na 8 hroznych.

Dvojník (2022) odpad!

Pokud mate nahodou terminalni diagnozu, prosim, nedivejte se na to. Radej usetreny cas venujte samohane. Ty vole, sracka vsech sracek. Nedoporucuju to nikomu, zaroven jsem se celou dobu bavil. Karen potvrdila, ze je nejhorsi herecka soucasneho ackoveho hollywoodu.

Darkman (1990)

Kdyby byl cely film v duchu prvnich 20 min nebo genialni sceny v lunaparku, sel bych na 5.

Jackass Forever (2022)

Pontiosaurus a zhasnutá místnost byly top. Zbytek jen průměrný jackass. 3ka byla o level jinde.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Teleport je zpet! Promarnena sance udelat pulminutovou montaz jak Otto pluje k cili a pak jedna veta zminkou (klidne hlaska) ze Rhaenyra tam doletela za par hodin. Tim by se i adresovala teleportace v GoT.