Vpád (2021)

Logan Kurva-Green, kdybych si po filmu neotevřel CSFD, tak ho ani nepoznám. Popravdě jsem čekal sračku a dostal neurážející jednohubku s pár dobrými i dementními scénami.

Operace Corned Beef (1991)

Akce vyborna, od sledovacky pred konzulatem po konfrontaci s mafii skvele a vtipne. Bohuzel veskere politicko kontraspionazni pasaze, takze i cely zaver, to kazi.

Sliz (1988)

Sympaticka chujovina balancujici na hrane mei 80kovou komedii a totalnim brakem. Krasne prakticke efekty.

Nadosmrti (2021)

Gerald's game bez Geralda a bez Carly. Megan neutahne komorni film...

Magická hlubina (1988)

Nebylo to špatné, ale mělo se to nějak líp dramaturgicky přecedit. Takhle to vypadalo, že mistroství světa je každý týden.

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Asi 2 roky mi trvalo, než jsem k tomu našel cestu. Když začala pandemie, bylo ještě docela brzo po Avengers a já u prvního dílu asi 10x usnul a zdálo se mi to jako hrozná číčovina. No long story short, letos jsem na to kouknul znova. První díl usnul už jen 4x, u druhého 3x a dá se říct, že u sedmého dílu už mě to zaháčkovalo, což je docela pozdě. Ale oceňuju, že se tam nesnaží, jako v 99% seriálu, dát hloubku postavám flashbacky, které tu sice taky jsou, ale nechávaj divákům hodně prostoru k domýšlení a vše se točí kolem "současnosti". Co mě ale sralo neskutečně bylo nutkání tvůrců dát do každé akční scény nějakou rozjařenou rock/punkovou odrhovačku... tohle bylo lame už 2 roky po Kick-ass, navíc je to použito na základě lyrics a ne na základě střihu, takže se to bije.