Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Tady tyhle onanisticko-scenaristicke filmy moc nemusim, celou dobu jsem se rozhodoval, jestli to nezabalim, ale ve vysledku jako u Sedmi psychopatu musim uznat, ze me to bavilo a zaujalo. Ale kdyz za nejlepsi scenu v takovem filmu povazuju tu svlekaci, tak neni vse uplne v poradku... nebo ano?

Dotek Medúzy (1978)

Videl jsem v 5 letech pri hrani s vlackem o Vanocich byl jsem posr. az za usima a dlouhou dobu jsem mel film v podvedomi. V roce 2010 jsem na nej narazil a musel jsem uznat, ze ma sve genialni chvile a myslim si, ze ted to pustit jakemukoliv 8-12ti letemu decku. Triky zalozene na miniaturach jsou i ted koukatelne a herecke vykony hlavnich dvou muzskych protagonistu jsou presne a u Burtona az demonicke (takze presne). Nyni v roce 2016 muzu smele prohlasit, ze film je urcite v top 20 meho zivota.

Osm hrozných (2015)

Není to Tarantinův nejlepší film, není to ani jeho nejhorší. Ale i průměrný Tarantino, je nadprůměrný film. Ano, mohlo to být kratší, ale nenudil jsem se ani chvilku a když už jsem k nudě mířil, něco se stalo. Skvěle zahráno, nádherně nasnímáno a mám takové tušení, že Tatum v příští Tarantinovce dostane hlavní roli....

Avatar (2009)

V roce 2009 hlavně kasovní revoluce. Ale po počátečním 3D poblouznění přišlo rychlé vystřízlivění, jelikož napodruhé už to ani v kině nic moc nedávalo. Od té doby jsem to neviděl, ani jsem neměl důvod. Teď když si proklikám Blu-ray tak mi to přijde fakt hnusný a podobnou grafiku už má kdejaký animák (naštěstí, narozdíl od CGI v lecjakých filmech).

Podraz (1973)

Dannyho partaci nulty dil. Hodne napadite, napinave akcni i nejaky ten zvrat se tam najde, naprosta spokojenost.

Gran Torino (2008)

Clint je tvrdak jako prase, skoda tech prehnanych scen, jinak bych mu to do posledniho pohledu veril!

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Nejlepsi film odehravajici se v jedne mistnosti. Rozhodne se toho nebojte, je to zabavnejsi nez by si clovek mohl pomyslet z premisy.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Bomba! Mnohem zabavnejsi jako Tenkrat na Zapade zejmena diky pritomnosti nosnejsiho pribehu a humoru.

Pevné pouto (2009)

Pokud bych film videl v roce 09 tak je to nejlepsi film toho roku, ted je rok 10 a ja mam pocit, ze snad nic lepsiho letos v kine davat nebudou. Vynikajici hudba, strih, kamera, rezie!