Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Ano, všichni jsme čekali na vyvrcholení GoT touto epizodou, bitva jako taková byla v pořádku, ale bylo tam spoustu tmavých okamžiků, nebo tak silné sněžení, že nebylo vůbec nic vidět. Druhý, už ale menší mínus byla smrt Night Kinga, ta se dala udělat lépe. V konečném součtu se mi epizoda líbila, ale producenti ji nezvládli. 75%

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Pokud mám toto brát jako přípravu (tzn. ve srovnání s druhou epizodou), dávám 5*, mnohem více vtipu, mnohem více nečekaných momentů (Bronn, Euronův útok) a finální "Dracarys!". 90%

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

"Stop! He has blue eyes!" "I had always blue eyes!" Uspokojivý pilot, vtipný, dohnaly se resty z předchozích sérií a příští díl už dozajista začne pravá osmá série! 75%

MOST! (2019) (seriál)

Seriál, který se úplně vymyká předchozí české scéně, je to pěkně vyvážený, narážky na cikány, ale zase tam jsou cikáni v určitých momentech zobrazováni v dobrém, takže si asi nemůžou sledovat. Pěkně nahláškováno a uctivé rozloučení minimálně s první sérií. 90%

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

"Dáme čtyřku?" - "Vždyť je nás šest!" První díl je solidní, vtipný, Pošta pro tebe, potom rallye. Nechávám si ale rezervu do dalších dílů, 83%.

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Storka s problémy s erekcí je fakt trapná. 60%

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

"Se nerozhlíd´, kokot.". Zase vtipné hlášky, záchvaty smíchu. 90% PS: Eda není buzna.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Snědá tíseň, tak to je moc, za hlášky zase 90%.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

"Člověk celej den plánuje, hodinu po hodině, a pak zavřou hospodu a celý je to v prdeli..." Spíše vycpávkový díl, ale nasraný Eda na konci a další scény pobavily. Nejslabší díl. 73%