Mafiánovi (2013)

Napätie sa dá krájať, svižnosti to má na rozdávanie a takej tej klasickej príbehovosti taktiež. Veľmi dobrá žánrová pochúťka.

Machete (2010)

Zo začiatku ako C-éčková sračka... úplne nevhodné použitie efektov až do absurdna. Neskôr sa to začalo stupňovať, scéna v kostole bola super, takisto ako aj koniec.

Mamánek (2010)

Trošku podivná kamera na takýto druh filmu, očakával by som dačo takéhoto skôr v nejakom dokumente, inak priemerná dráma, dalo sa na to pozerať. Nič ma osobne neurazilo, iba ma mrzí len to, že sa tu nachádza jedna jediná vtipná scéna.

Martinka - Popoluška z Turca (2010) (pořad)

Ľudia, treba to zobrať z irónie a hneď máte lepší program. A ešte keď sa na obrazovkách spolu s touto odslúžilou slečnou predstaví slávna sirota Desperado, to nie je o čom.

Mechanický pomeranč (1971)

Čítal som knihu a tento film mi prišiel vlastne len ako podarený prepis textu do filmovej podoby. V podstate sa ani nedá konštatovať, že jedno je lepšie než to druhé. V podstate len viem, že som videl to isté, ako som čítal a nič iné som z toho nemal. Iba príjemné spomienky na čítanie tohto perfektného diela.

Mechanik zabiják (2011)

Celkom svižné, no opozerané, však vcelku fajn.

Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Neviem, čo si väčšina myslí, ale pokiaľ to berieme oproti iným reláciám, tak toto je kvalitka.

Mládeži nepřístupno (2013)

Náramne anti-inteligenčný film bez štipky brzdy a triezveho uvažovania a zvažovania, či to už nie je aj priveľa. Ono to ani nie je všetko také tlačenie na pílu, je to proste veľmi hlúpe. Keby sa aj chcem zasmiať, film to neumožňuje svojou vlastnou trápnosťou.

Mladí rebelové (2008)

Výborná hudba, parádne postavy, nórska produkcia. :-)