Papírový hrdina (2009)

Veľmi príjemný film, pri ktorom som si vlastne uvedomil, že vypisovať tu pocity z filmu mi je v podstate nepríjemné. :-)

Vysaj si (2009)

Mne sa to docela páčilo + dobrá hudba.

Gulliverovy cesty (2010)

Páčila sa mi tá rozmanitosť, farebnosť a honosnosť scenérii, aj napriek ich skutočnej maličkosti. :-) Jack Black, Jason Segel, Emily Blunt a Chris O'Down v jednom filme - nemôžem inak.

Hrdinové a zbabělci (2007)

Naozaj dobré, veľmi dobré, dialógy ma proste dostali, nech už mali akýkoľvek konečný účel.

Ať vejde ten pravý (2010)

Mne sa to páčilo, bolo to z počiatku také nenápadné, akoby o horor ani nešlo, potom sa to jemne začalo a nakoniec aj parádne skončilo. Celé to bolo pretkávané dialógmi malých protagonistov, ktorý ma do deja docela vtiahli a ja som bol proste spokojný.

Bitch Slap (2009) odpad!

Hra na nadržané mozgy na mňa, žiaľ, neplatí. Miestnosti robené digitálne sú fakt nestráviteľné, celé je to úplne od veci. Film pre vyberaných blbečkov.

Cutlass (2007)

Kristen, Dakota a pekná myšlienka, s ktorou sa plne stotožňujem.

Dellamorte Dellamore (1994)

Musím sa priznať, že toto hodnotenie dávam až po prečítaní jedného komentára, ktorý mi ozrejmil, o čo tam išlo, pretože môj mozog zrejme nebol pripravený na participáciu s takým príbehom, aký sa na mňa z obrazovky vyvalil. Ale malo to všetko, čo som očakával, bolo tam kopec flegmatického vtipu, čo je len dobré, a takisto ma prekvapila aj technická stránka veci. Vcelku veľmi zaujímavé, no avšak nie až tak zrejmé. Treba sa na to sústrediť na 123 percent.

Úsvit mrtvých (2004)

Pekelná jazda, ktorá už len svojou existenciou a prevedením ovplyvnila nejeden tematicky podobný film, či množstvo počítačových hier.