Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Solídna a konečne ďalšia právoplatná Disney rozprávka s podaním na určitej úrovni, na aké si ľudia, od tohto štúdia, už zvykli dávnejšie.

A Good Old Fashioned Orgy (2011)

Veľmi hlúpa komédia s úplne amatérskym hereckým prevedením, kde ani jeden vtip nie je podaný vierohodne. Ďalej to teda nemá ani zmysel rozvádzať.

Arthur (2011)

Veľmi svieža komédia bez fekálneho či trápneho humoru. Je to síce veľmi opakovaný námet, no cítim z toho takú tradičnú pohodu a zdravý rozum. Nič nie je predimenzované, všetko sa deje prirodzene a herecké výkony sú uveriteľné.

Bůh masakru (2011)

Perfektné dialógy s úžasná gradácia. Jednoduchosť v pohybe. Zatiaľ čo sa dospelí hádajú, deti na to už dávno kašlú. Alebo ako pekne je vidieť to, že akási dnešná falošná premoralizovanosť na deti neplatí.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Vcelku priemerná romantická komédia, ktorá zaujme dosť sexuchtivým obsahom a vtipnou prezentáciou.

Dobrý doktor (2011)

Dá sa to ohodnotiť jedným slovom - zaujímavý film. Veľmi zvláštne rozprávaný príbeh, všetko odsýpa príliš rýchlo, až vlastne stratíte puto medzi vami a postavami. Popravde som ani nepochopil koniec, neviem o čo autorom šlo, celkovo sa jedná o dosť rozporuplný počin.