Poslední základna (2012) (seriál)

Pilotní díl byl super, další díly už tak super nebyly. Od seriálu s jadernou ponorkou s prototypem maskovacího zařízení jsem očekával trochu víc akce.

Prometheus (2012) odpad!

Tenhle film si zaslouží pět hvězdiček a zároveň i odpad. Pět hvězdiček si zaslouží za to, jak navnadil všechny fandy vetřelce, kteří čekali, že se konečně vysvětlení zrod celý rasy. A pak všechny fanoušky, který maj mozek a umí ho používat, zklamal. Zklamání epických rozměrů. Co je tohle proboha za sračku?! Každej, kdo viděl Vetřelce, by dokázal natočit Prométhea líp a to i za pomocí webkamery a papírovejch modelů bez použití drahejch počítačovejch speciálních efektů. Napětí žádný. Vlastně jo, napětí tu je. Napětí řitního svěrače, aby jste se z toho nepos*ali nudou a nekončícím zástupem WTF momentů. WTF momenty jsou to, co vám utkví v paměti. Hlášky, který nedávaj smysl. Chování postav, který nedává absolutně žádnej smysl. Funkce černýho slizu, ta taky nedává smysl. Na začátku filmu funguje jako evoluční motor = ze strůjce se vyvinou lidi, v půlce filmu funguje jako evoluční motor = z malý žížalky velká žížalka, po půlce filmu začne sliz fungovat jako mutagen, kterej evoluci naprosto ignoruje, takže se dostaneme k rovnicím Sliz + Člověk = Chobotnice(?), Chobotnice + Strůjce (což je vlastně taky člověk) = Něco co vypadá jako vetřelec, ale neni to vetřelec a hlavně se to nemohlo do strůjce vejít. Doufám, že se někdy objeví režisérskej sestřih, protože tahle dvouhodinová sračka si nezaslouží nic jinýho než odpad. Tohle je dokonce odpad, kterej odpad vyhazuje do koše. Kdejaká venezuelská a mexická telenovela je lepší a logičtější. Ridley, tohle si točit vůbec neměl, na to ses měl rovnou vysrat.

Sněhurka a lovec (2012) odpad!

Zrcadlo očividně trpí dalekozrakostí, jinak si nedovedu vysvětlit, proč Charlize Theron řekne, že Kristen Stewart je hezčí. Většina scén je vykradená z jiných filmů, zahlídnul jsem scénu z nekonečnýho příběhu, princezny Mononoke, Robina Hooda a hned několik scén z Pána Prstenů. Parodie výborná, jako samostatné umělecké dílo propadák. Kristen Stewart prodělala jako malá holčičku obrnu lícního nervu, nebo co, že má furt pootevřenou tlamu?!

Amazing Spider-Man (2012)

Když se objevil první trailer a na povrch vyplula informace, že Spider-mana bude hrát nějakej Garfield, tak jsem měl tušení, že film bude absolutní zhovadilost. Jak vycházely další trailery, tak film nakonec nevypadal zas tak špatně. Hláškující Spider-man vypadal vcelku zajímavě. A jaký je nakonec film?! Bohužel je to zhovadilost. Většinu času se kecá a kecá, akce nezáživná, Garfield nesympatickej a těch pět vtipnejch hlášek, co řekne za celej film ho bohužel nezachrání, naopak mu nohy ještě podrazí pavoučí smysl, kterej na začátku jeho kariéry funguje tak jak má, ale v půlce filmu se vypne a znovu už se nezapne, takže chudák Spider-man kvůli němu chytne taser a potom i kulku. Lizard, to je špatnej vtip. Laboratorní myš se stejnym genem jako měl Lizard, vypadala mnohem nebezpečneji než on a to ta myš vypadala jak koncept novodobýho Gremlina. Ve dvacet let starym animovanym seriálu byl Lizard mnohem děsivejší. A nejvíc mě dostali ti jeřábníci, to bylo fakt moc.

Křik studentů (1997) (seriál)

I když jsem měl základku u baráku, tak jsem stejně vstával před sedmou, jenom abych viděl další díl

Jump street 21 (2012)

Remake seriálů z 80. let obsahující spoustu narážek na remaky, rebooty, akční filmy a mnoho dalšího. Ujetá jízda plná šíleností.

Drive (2011) odpad!

"Vše se začíná komplikovat a aby Řidič ochránil sebe i Irene, musí udělat to, co umí nejlépe – řádně šlápnout na plyn. (oficiální text distributora)" Tim asi distributor myslel ty tři šlápnutí na plyn během celýho filmu. Člověk čeká nějakou tu honičku s pořádnejma auťákama a dočkáme se trapný honičky, kterou najdeme i v těch nejhorších filmech. Příběh je strašnej, Gosling se snaží působit drsně a prakticky nemluví (sorry Ryane, Terminátor je jenom jeden), styling a la 80.léta, no prostě děs. Zavádějící text distributora a 80% hodnocení láká, ale je to past. Já se nachytat nechal. BOHUŽEL.