Thor (2011)

Klasická Marvelovka. Akcí film nepřetejká, ale vůbec to celku nijak neubírá. Nemám co vytknout.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Lin se zlepšuje s každým dílem F&F. Jestli budou další díly, tak doufám, že od tohohle trendu neustoupí. Byla by škoda, kdyby tahle, pro mě už jednou umírající, série umírala znova.

Sucker Punch (2011)

Inception mixnutej soft-pornem. Lobotomii by asi potřeboval Snyder. Jedna hvězda za holky, který se nestyděj běhat venku v sukni s podvazkama.

Jsem číslo čtyři (2011)

Akční sci-fi, kde jsme všechno už někde viděli. No a? Film odsejpá, herci sympatičtí, efekty taky dobrý. Jednoznačně plnej počet.

Sociální síť (2010)

Ještě, že jsem ten facebook zrušil z osobních důvodů. Stejně bych ho teďka smáznul. Docela by mě zajímalo jestli je Zuckerberg i ve skutečnosti takovej idiot.

Černá labuť (2010) odpad!

Opět mnou nebylo pochopeno, co na filmu všichni vidí. Balet, masturbace, halucinace, a celý film se točí v tomhle kolečku. Bohužel je to bludnej nudnej kruh.

Kapitán Planeta (1990) (seriál) odpad!

Jako děcku se mi to nelíbilo, zapomněl jsem proč. Po připomenutí si několika dílu jsem si na onen důvod vzpomněl. Štvaly mě ty eko-žvásty na konci každýho dílu (byly moc pesimistický) a štval mě Ma-Ti s jeho zbytečným prstenem.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

TV Nova opět zařadila do svého vysílacího schématu skvost kinematografie. Na videoarchivu jsem si pustil první epizodu (nejspíš dvojepizodu, protože měla 83 minut). Už během prvních pěti minut jsem měl velmi zvláštní pocit, když jsem zaslechl hudbu, která jakoby z oka vypadla písni Conquest of paradise od Vangelis. Holt se autor muziky nechal moc ovlivnit svojí oblíbenou písní. Hlavní záporák Onur je šovinista, až to bolí. Neustále se vytahuje, že ženy jsou metla lidstva, když mu jeho kamarád řekne, že v jeho myšlenkách je chybička, Onur ihned pohotově vytvoří výjimku. Šeherezáda se snaží sehnat peníze kde se jen dá, dokonce jde za tchánem a jeho rodinou, z níž většina členů by asi nejradši viděla Šeherezádu viset na kříži s hlavou dolů a podříznutým hrdlem. To, že se její tchán chová jako obří penis je vcelku jasné a očekávané. Tchýně se projeví jako "ta správná baba". Největší zlom přichází na konci piloťáku. Šeherezáda souhlasí, že se vyspí s Onurem za 150 000 dolarů (že by nejdražší prostitutka na světě?!) - a já myslel, že o tomhle bude všech 180 dílů. Inu, rozhodl jsem se zkoumat co bude dál, tak jsem kliknul na další epizodu a přečetl si popis...2.díl: Šeherezáda a Onur si stanoví podmínky společné noci; 3.díl: Šeherezáda se vyspí s Onurem; 4.díl: transplantace dopadne dobře. Čtyři díly a všechno je v naprostém pořádku? Něco tu není v pořádku...zbývá 176 dílů. Telenovela o lásce, takže Onur bude milovat Šeherezádu, Onurův kamarád miluje Šeherezádu, koho miluje Šeherezáda netuším. Jedno je jisté, ve 180.dílu bude happy end...na ten díl se asi podívám.