Aquaman (2018)

B-čkovej film s AAA rozpočtem. Momoa je (bohužel) to nejlepší na celym filmu. Zbytek herců nepředvádí nic extra, Amber Heard kromě výstřihu nepředvádí vůbec nic. Ale boha jeho ty světla...ach ty světla...proč celá Atlantida vypadá jak jedna mega obrovská techno party?! Jedna hvězda za Momou a jedna za to, že jsem to vůbec přežil.

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Vezmu to stručně...co je na to filmu dobrýho: nic; co je na něm špatnýho: všechno

Liga spravedlnosti (2017)

Doufám, že DC universum skončí a za pár let ho někdo oživí s někym šikovnym na režisérský židli. Tohle je fakt peklo. BvS byla nudná kravina, tohle není o moc lepší.Člověk by si řekl, že dvě hodiny je na takovej film málo. Bohužel je to až až. Batffleck má celej film depku, Flash je koktající nešikovnej připosranej debílek, Aquaman je namyšlenej sebestřednej ko*ot, Wonder Woman tvrdí, že na všechny sere, přitom hned na začátku filmu zachraňuje civilisty v bance. Cyborg by mohl bejt zajímavej, bohužel se objeví v jenom pár scénách a skoro nic nepředvede. Superman se pobytem v rakvi asi zbláznil, protože vtipkuje. Efekty stojí za prd (Supermanovo a Cyborgovo xichty se musí zapsat do příručky "Jak nedělat efekty"). Vtípky šly úplně mimo. Nejvtipnější scéna je, když Aquaman sedí na lasu pravdu a zhodnotí celej tým.

Vetřelec: Covenant (2017)

Dobrej Prometheus, špatnej Vetřelec. Průser je, že Prometheus je megální volovina, takže tohle je ve výsledku taky volovina. Scéna zrození xenomorpha je fakt extrémně vtipná...kdykoliv si během ní řekněte dětským hláskem "Máma" a budete brečet smíchy. Konečně jsme se dozvěděli jak vetřelci vznikli a co jsou zač a bohužel je to asi ten nejblbější původ, kterej kdo kdy mohl vymyslet. Fakt jako nedík.

Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Žádný Final Fantasy jsem nehrál, protože mě nebaví tahový systém soubojů. FFXV má souboje v reálnym čase a film navnadil. Takže dárek k Vánocům ode mě pro mě je asi jasnej.

Sebevražedný oddíl (2016)

Ne, ne, ne, určitě ne a pro jistotu ještě jednou ne. Banda nesympaťáků, který mi byli po celou dobu ukradený. Slipknot ztratí hlavu ještě dřív, než si člověk jeho xicht vůbec zapamatuje. Kdyby se to stejný stalo ostatním postavám, neděje se vůbec nic. Nejlepší scény z filmu jsou nakonec ty s Batmanem a Flashem (bože, ten oblek je strašnej). Joker je kapitola sama pro sebe. Po Eisenbergově Luthorovi je tohle další fail v záporácích. Ani z jednoho nejde strach, oba jsou trapní a ubozí. Jokerův úsměv vytetovanej na ruce, kterou si dáva před držku je do nebe volající trapárna. A ty jeho grillz fakt nemůžu vystát, Gangsta J-Car from da Ghetto. Nejhorší Joker, kterýho jsem kdy viděl.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Nemám nic proti tomu, že natočili novou verzi krotitelů duchů. Nemám nic proti tomu, že tam místo 4 chlapů dosadili 4 ženský. A to jsou jediný věci, proti kterejm nic nemám. Zbytek je totální odpad. Film je plnej ubohejch, trapnejch vtipů, že jsem se za tvůrce styděl já, tak moc, až se mi chtělo brečet. Kolik slíbili Hemsworthovi, že zahrál naprostýho dementního ko*ota?! Barevný duchové jak z pouťovýho strašidelnýho hradu to je taky kapitola sama pro sebe. Záporák bez příběhový pozadí...bez komentáře. "Co je to Zuul?"...Ne, prosím, ne. Dvojku ne.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Tak tohle je slabý. Na poměry X-menů hodně slabý. Hodina a půl nudy, naštěstí ale Singer, narozdíl od Snydera, nemagořil s nůžkama a scény na sebe navazují. Dějová linka Magneto vs Charles vs Mystique se zase opakuje a už je to nuda. A hlavní záporák, nejmocnější, nejsilnější, nesmrtelnej, nejblablabla a vytře si s nim zadek parta puberťáků. O chlup lepší než Batman v Superman. Škoda.

Captain America: Občanská válka (2016)

Srovnání s Batman v Superman se bohužel ubránit nejde. Bohužel pro Batmana a Supermana. Tam kde Zack Snyder spolíhá na náhodu, tady člověk sleduje detektivku. Hlavní záporák je skvěle vymyšlen a pekelně mě překvapil svojí obyčejností. A Tom Holland JE Spider-man, na jeho sólovku se těši jak malej.