Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Pro mě výborný film,který si vždycky rád pustím znova a znova a znova. Realistický, skvělé kostýmy, skvělý R. Crowe,kterému tyhle role prostě sedí. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů 5*

Jeepers Creepers 3 (2017)

Ufff,totální dehonestace mojí oblíbené postavy... čekal jsem epické zakončení série navazující na druhý díl a dočkal jsem se totální slátaniny vložené mezi první a druhý díl,která vůbec nic nevysvětlila...jediné co víme,že se za 23 let vrátí zpět... no tohle jsem opravdu nečekal a jde vidět,že pan Salva nejen,že neměl peníze na pořádný film (i když na shánění měl 14let), ale že mu asi došly i nápady,protože tohle byl hrozný shit :-O Efekty horší než v jedničce, scénář katastrofa a atmosféra žádná. Jeeper imunní na zranění, žádné zotavování nešlo vidět,lítal si za světla jakoby se nechumelilo,prostě totálně mimo mísu... Původní scénář byl asi na poslední chvíli přepsán,protože se to ani trochu neshoduje s popisem filmu a Trish z prvního dílu akorát na konci filmu hází machra (nebo pomocné lano někomu kdo film chytne a řádně ukončí). Jediné co mělo koule byl klakson Jeepersovi dodávky jinak nic!!! Kdyby aspoň ukázali co se zjevilo těm,kteří skrz dotyk ruky měli vidět původ Jeepra,ale ono HOVNO!!!! Takže teď mám smíšené pocity a nevím jestli tohle měl být předdíl konce nebo tohle bylo myšleno vážně jako konec? Každopádně si to zasloužilo něco mnohem mnohem víc. Potenciál na to má tahle postava sakra velký a s pořádným rancem peněz a kvalitním obsazením by to mohl být sakra dobrý horor,ale obávám se,že po tomhle se do konce nikdo nepohrne a panu režisérovi asi už žádné peníze nikdo nedá...VELKÁ ŠKODA!!! Jsem velmi zklamán 0,5*

Jeepers Creepers 2 (2003)

Něco jako jednička,něco je lepší,něco horší,spíš béčkový horor,ale jeden z mých oblíbených a myslím si,že ucházející pokračování jedničky. 3,5*

Jeepers Creepers (2001)

Exkluzivní záporák. Jeden z mých nejoblíbenějších hororů i když zpracování je spíš béčkové i tak hodně bavilo,super nápad. 3,5*

King Kong (2005)

Průměrný King Kong, který sice nabízí postupem doby lepší představení ostrova lebek a spoustu efektů, ale právě kýčovité efekty (probíhačka mezi nohama dinosaurů topka) a ne moc logiky srážejí film dolů. Na svou dobu dobrý film, ale dnes kromě Serkise a jeho Konga a zajímavého prostředí nemůžu nic víc vyzvednout.

Mládeži nepřístupno (2013)

Řezal jsem se od začátku do konce. Člověk to ovšem musí brát hodně s nadsázkou :D

San Andreas (2015)

Efekty výborné jinak slátanina. Na druhou stranu pořád lepší než 2012

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Za mě výborný film,který sice není tak propracovaný jako dnešní marvelovky,ale když ho srovnám s novou F4 tak je tohle velkofilm oproti té nové sračce.Docela by mě zajímalo proč tak nízké hodnocení,zas tak špatné to nebylo a fanoušek určitě ocení

Gladiátor (2000)

Nádherná podívaná, skvělý soundtrack, výborné kostýmy. Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. 5*

Časové pásmo bylo změněno