Zelená kniha (2018)

Fajné road movie drama s prvky humoru, ve kterém exceluje Mortensen a Ali. Mě osobně se asi více líbil Mortensen, ale myslím si, že Alimu Oskar patří právem, protože talent a charisma má. Vztah mezi postavami mi dost připomínal film Nedotknutelní, kde se k sobě také propracovávali "vzdělanec" a "buran" a i když to zpočátku nešlo, nakonec k sobě našli cestu a stali se přáteli. Takový milý film, podle skutečných postav z dost nepřátelské doby. Doporučuji.

Zrodila se hvězda (2018)

Klišoidní film s nadaným Cooperem a Gagou. Bohužel kromě písně Shallow mě nijak extra nezaujal. Herecké výkony dobré, ale jelikož je to o smyšlených postavách jejich osud mě vůbec emočně nezasáhl. Ani při závěrečné písni (která taky moc nechytla) mě vlastně smrt Coopera byla fuck. Vlastně většina písní mě vůbec nebrala a to je velké mínus u hudebního filmu. V téhle šabloně je daleko lepší film Walk the Line, který je o reálných postavách a i písně jsou poslouchatelné...

Bajkeři (2017)

Stojí to těm "hercům" za to? Kolik za tohle berou peněz??? Myslel jsem,že Rafťáci a Snowboarďáci jsou hloupé komedie,ale tohle se je snažilo celé vykrást, nebylo to vůbec vtipné, herecké výkony katastrofa, soundtrack nuda a ty zoufalé příběhy postav a následná cucačka na konci to je prostě to co nechcete vidět. Pustil jsem si to jen kvůli Mišíkovi,který stejně neoslovil. Jedna hvězda za pointu kolo vs. mobil a přírodu jinak naprosto zbytečný film

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Výborný film ukazující dalšího jedince, který zažil fakt zajímavý život v podání výborného Cruise a další z filmů, který mi opět potvrdil jak je JúEsEj vyjebaná země. Dost mi to připomělo Kokain

Blade Runner 2049 (2017)

Super depresivní atmosféra podkreslená fajnovým zvukem. Gosling další skvělý výkon. I když film není akční jízda tak jsem se přes dlouhou stopáž nenudil. Příběh a provázání s jedničkou zapadlo. Krásná práce. Jedinou výtku bych měl k Letovi, mohl hrát víc a případně figurovat ještě v trošku "slabším" závěru. Villeneuve je nadaný režisér a scifárny a temnější atmosféru filmu umí. Jsem rád, že film jako Blade Runner dostal pokračování. Těším se na další rejžovi projekty, převážně na Dunu.

Cardinal (2017) (seriál)

Celkově povedený seriál, kde ani jedna série nenudí. Atmosféra, prostředí a ústřední song super. Herci sympatičtí. Počet dílů akorát, zbytečně série nenatahují omáčkou. Na Kanadu skvělé.

Coco (2017)

Vizuálně naprosto výborné! Krásné písně,které neotravují ani nejsou zbytečně dlouhé. Humor dobrý. Příběh s poselstvím super. Rozhodně jedna z nejlepších pohádek od Pixaru!!! 5*

Escobar (2017)

Solidní počin o sympaťákovi Pablovi. Určitě jsou i lepší projekty o tomto člověku,ale jako rychlý průřez jeho životem v pohodě. Výborný Bardem. 70%

Chůva na zabití (2017)

Bohužel ani Samara to nezachrání. V rámci hororu slabé, v rámci komedie ještě slabší. Dohromady nic moc. Postavy blbé jak rádio a klasickej přerod loosera nuda. Better Watch Out jednoznačně lepší i když tam je komedie naštěstí málo a několik zvratů a dejme tomu dobře promyšlenej plán hlavního padoucha ještě stojí za zhlédnutí. I když tohle člověk bere hodně s nadsázkou je to nuda.

Jeepers Creepers 3 (2017)

Ufff,totální dehonestace mojí oblíbené postavy... čekal jsem epické zakončení série navazující na druhý díl a dočkal jsem se totální slátaniny vložené mezi první a druhý díl,která vůbec nic nevysvětlila...jediné co víme,že se za 23 let vrátí zpět... no tohle jsem opravdu nečekal a jde vidět,že pan Salva nejen,že neměl peníze na pořádný film (i když na shánění měl 14let), ale že mu asi došly i nápady,protože tohle byl hrozný shit :-O Efekty horší než v jedničce, scénář katastrofa a atmosféra žádná. Jeeper imunní na zranění, žádné zotavování nešlo vidět,lítal si za světla jakoby se nechumelilo,prostě totálně mimo mísu... Původní scénář byl asi na poslední chvíli přepsán,protože se to ani trochu neshoduje s popisem filmu a Trish z prvního dílu akorát na konci filmu hází machra (nebo pomocné lano někomu kdo film chytne a řádně ukončí). Jediné co mělo koule byl klakson Jeepersovi dodávky jinak nic!!! Kdyby aspoň ukázali co se zjevilo těm,kteří skrz dotyk ruky měli vidět původ Jeepra,ale ono HOVNO!!!! Takže teď mám smíšené pocity a nevím jestli tohle měl být předdíl konce nebo tohle bylo myšleno vážně jako konec? Každopádně si to zasloužilo něco mnohem mnohem víc. Potenciál na to má tahle postava sakra velký a s pořádným rancem peněz a kvalitním obsazením by to mohl být sakra dobrý horor,ale obávám se,že po tomhle se do konce nikdo nepohrne a panu režisérovi asi už žádné peníze nikdo nedá...VELKÁ ŠKODA!!! Jsem velmi zklamán 0,5*