Debbie a její parťačky (2018)

Srovnávat tento film s původními Dannyho parťáky nemá absolutně smysl. Herecké výkony hrozné, gumový botoxový obličej Bull(d)ock hrozný, humor žádný, postavy se najednou někde vylouply a nikdo nám je ani trošku nepřiblížil, komedie vůbec a krimi ani náhodou. Navíc krádež byla tak absurdně hloupě udělaná, že jsem si v ten moment říkal, že snad i já zkusím jen tak ukrást klenoty za miliony dolarů. Celý film byla jako jedna velká reklama, která se snažila říct jak se pohybujete ve světě vlivných a známých lidí, jak je to kolem vše super a přitom to byla jen přehlídka snobství (aspoň pro mě). Nepamatuji si ani chvilku, kdy mě film bavil nebo nějaké napětí... Čekal jsem až přijde něco super, nějaký mindfuck a najednou byl konec. Myslím, že ženy tento film kvůli prostředí asi ocení víc než muži, ale já jsem v tom opravdu moc neviděl a hlavně to ve mě nezanechalo vůbec nic. Dannyho parťáci jsou po všech stránkách lepší a tohle vycucání značky mi přišlo tak ubohé, že slabé 2 * jsou spíš pochvala. Radši bych viděl Dannyho a jeho další díl

Bathory (2008)

Za mě 138 minut dlouhá nuda. Báthoryová není moje top postava z dějin,ale i tak jsem byl zvědavý co z toho vyleze a vůbec mě to nebavilo ani nelíbilo. Na to jakej z toho dělali velkofilm katastrofa, radši měli udělat dokument.

Mrakodrap (2018)

Další z blbin v podání Johnsona, která ovšem opět neurazí. Jako popkornovka určitě dobré. Často je to dost nereálné, ale úplně reálný film z podobných žánrů moc udělat nejde, aby to lidi bavilo a já se bavil. Spousta lidí říká, že Johnson nemá na víc, že hraje v blbých filmech... ano jeho filmy nejsou žádné terno, na druhou stranu mu určitě sedí a je v nich dobrý. Je to charismatický herec, kterej na sebe vezme film a táhne ho od začátku do konce, je tam humor a akce a tohle mu sedí podle mě víc než nějaký super vážný velkofilm, kde by třeba pohořel. Vypracoval si jméno a drží si svoje, přirovnal bych ho k takovému B. Willisovi. Neřekl bych, že je jeden z nejlepších herců Hollywoodu, ale určitě je jeden z nejzábavnějších a nejvyhledávanějších a já ho mám velmi rád a hlavně mě baví. Navíc sype jeden film za druhým a před sebou má hodně zajímavých projektů a za to palec nahoru. Sice Oskara asi nikdy nevyhraje,ale vždy pobaví a o to jde. Lepší 3*

Upgrade (2018)

Přesně tohle máme rádi. Nízkorozpočtový film od kterého nikdo nic nečeká a i když je to "béčko" rozseká a hlavně baví vás od začátku do konce. Mě osobně to přišlo jako čaj vařený z Venoma, sympatický herec jako by z oka vypadl Hardymu a technologický symbiont ala Venom :D samozřejmě ne,ale podoba je tam obrovská. Každopádně nádech scifi, pomsta a sympaťák v hlavní roli velmi bavilo. Upřímně jsem od Whannella, který je spíš hororový takovou pecku nečekal a jsem rád,že takové filmy vznikají, protože stamilionové blockbustery plné kýčů,sranců,prošpikované CGI technologií a plné přeplacených herců poslední dobou fakt nebaví a nejsou známkou zábavy spíše naopak. Je smutné,že např totální demence plná nereálnosti a hlouposti typu Jurský svět 2 vydělá miliardu a je to totální výplach mozku na rozdíl od tohoto filmu,který si na nic nehraje a nestaví laťku vysoko,téma je už milionkrát ohrané a přesto baví od začátku do konce a spousta lidí tento film ani neuvidí. Každopádně já jsem viděl a jsem nadmíru spokojen.

Jurský park 3 (2001)

Po výborné jedničce, slabé dvojce přichází totálně stupidní trojka. Nekvalitně udělaní a do reálného prostředí špatně zasazení dinosauři, vypatlaní dospěláci bez špetky inteligence a hereckého nadání, které nakonec zachrání dítě a neuvěřitelně hloupý příběh za který by scénáristi měli přijít hned o místo. Takovou patlaninu jsem dlouho neviděl. Tolik nelogických a absurdních scén se jen tak nevidí plus ten konec to prostě mluví za celý film. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení, asi by jste lidi měli přestat fetovat, protože takovej brak, kterej těží jen ze značky si 62procent fakt nezaslouží. Z celého filmu si odnesete jediné ponaučení = pokud pojedete někdy na ostrov plný zabijáckých dinosaurů nezapomeňte jet sami beze zbraně, případně si vezměte píšťalku na raptory a všude pobíhejte jako zmatení králíci a řvěte u toho jako debilové, ale nebojte se jestli jste někomu nevzali vajíčka tak se vám nic nestane a nebo se vyráchejte v hovnech dinosaura a ostatní predátoři vás nechají na pokoji. Jen pozor na 15ti metrového dinosaura, kterej k vám připlave pod vodou (i když na plavání vůbec nemá uzpůsobené tělo), aby si pak stoupl a stál po "kotníky" ve vodě.... Hlavně, že vám to stmelí rozpadlou rodinu a na konci vás zachrání (jako vždy) americká armáda. Scénka s raptorama no comment. Větší kundovinu jsem dlouho neviděl. 1* za Neilla

Úžasňákovi 2 (2018)

Úžasné pokračování úžasné jedničky. Jack Jack výbornej, humor výbornej, příběh dobrej a graficky je to fakt velmi povedené. Viděno v kině a naprostá spokojenost,ale přesto o chlup "horší" jak jednička a to jen z důvodu, že původní myšlenka už nejde překonat.

Únos (2012)

Průměrný thriller s shitozními hereckými výkony a tak stupidním koncem,že tohle se může stát opravdu jen v Jú Es Ej. Obrázek si udělejte každej sám, ale nad postavou vyšetřovatelky a zápletky všeobecně zůstává rozum stát

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Nooo asi bych vyzdvihl propracování dinosaurů, ale příběh a zasazení lidských postav do počítačového světa nic moc. Některé efekty byly naprosto otřesné. Jednička mě bavila a proto jsem napjatě čekal co vyleze z dvojky,ale přišlo mi to jako vaření z vody. Myšlenka využití dinosaurů k prodeji a případné narobouvání do lidského světa mi přijde jako fajn nápad, ale to zpracování zatím dost pokulhává. Kýčovité a nelogické scény jako máku, klišé na každém kroku. Je to klasická americká popkornovka, kde chtějí za každou cenu narvat "akci" a nad reálností a logikou se nikdo nezamýšlí. Pro náročnějšího diváka totálně nevyužitý potenciál. Někdy si říkám jestli po dodělání filmu se na to vůbec někdo podívá než to pustí do kina.Uvidíme jestli to další díl vrátí na dobrou kolej a zachrání nebo pohřbí.

Ant-Man a Wasp (2018)

Většinou se nestává,aby dvojka byla lepší. Když už se zadaří je přinejmenším stejně dobrá, ale tady to kupodivu vyšlo. Pokračování příběhu jedničky fungovalo. Ant-man stále dobrej, postava Wasp bavila stejně jako ujetost Luise :D Humoru bylo opravdu hodně,ale byl příjemný, nekazil napínavost příběhu a přišel mi takový lehce stravitelný oproti třeba DP2, kde to bylo na moje gusto moc tlačené. Uteklo to,bavil jsem výborně. Chybky by se našli jako třeba jaloví záporáci, ale příběh a sympatické postavy to zachránil. Určitě jedna z lepších marvelovek

Oldboy (2013)

Brolin je super, ale i tak to ani z poloviny nedosahuje kvalit originálu aneb to, že to remakují amíci neznamená, že to bude kvalitní. Copley špatnej záporák. Úplně zbytečný remake