• Krátkometrážní

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Stopár je moja najobľúbenejšia kniha všetkých čias a preto som rád že jej adaptácia nieje úplná katastrofa... Ale stále sa neviem zbaviť pocitu že to mohla byť ešte omnoho väčšia pecka

Osudný hřích (2013)

Zaujímavý príbeh aj zápletka, ale formou a spracovaním je to na leveli rodinných prípadov na Markíze

Modlitba lovce (2017)

Priemerný thrilery od priemerného režiséra s priemerným hercom v hlavnej úlohe. Takýchto filmov s identickým príbehom je fakt hafo, a keď tento preskočite o nič neprídete

Transformers: Zánik (2014)

3 hodiny ktoré mi nikto nikdy nevráti späť... Oficiálne si prišiel o moju priazeň, Miško

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Film sa mi páčil a dávam mu štyri hviezdy. Už vidím ako sa na mňa kolegovia intelektuálovia pozerajú so znechuteným v ich očiach. A viete čo? Jebem na nich! Ja nie som kritik a ani sa nik nesnažím byť, film hodnotím podľa toho ako moc som si ho užil a nečakám vždy prelomový duchovný zážitok. Toto bol skvelý návrat do detstva plný nostalgie a mrzí ma že takéto rodinné filmy sa dnes už netočia. Každopádne, niekedy stačí iba vypnúť a užiť si aj jednoduchú zábavu :)

Sexbomba od vedle (2004)

Není to najlepšia teen komédia, ale určite nie najhoršia. Oplatí sa pozrieť pre zlepšenie nálady :)