Martin a Venuše (2012)

Pohodovy rodinny film.komedie ani romanticky bych netvrdila. Na ceske pomery docela slusny.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Hodnotila bych za 3☆ ale uz jsem se tak dlouho od srdce nezasmala nad povedenou scenou s virtualni realitou vlozenou do Londynskeho prostredi.za to pridavam dalsi hvezdu.

Nebezpečná laskavost (2018)

Me to pobavilo.K nicemu prirovnavat nechci.Melo to spad,i kdyz docela dlouhy,ale to mi nevadilo.Aňa se mi nejvic libila v tech teenage muzic movie. A proto ji tuto roli nejak neverim.

Malá čarodějnice (2018)

Za posledni dobu jedna z nejhezcich pohadek.Super triky,film odcipa,krasna krajina,nenasilna forma vypraveni.

Znovu a lépe (2018) odpad!

Po 5min vypnuto.skoda casu na toto

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Pěkný film dle skutečných událostí, které bych nikdy nechtěla zažít. Snad se díky tomuto filmu nebudu bát nastoupit do letadla, protože ptáci jsou všude a stát by se tato katastrofa mohla zase. Skvělý herecký výkon T.Hankse, hned jsem soucítila s pilotem.

Tísňové volání (2018)

Z ohlasu jsem tedy ocekavala vice.Toto byl i misty docela nudny psychologicky thriller.Zdlouhave pasaze,nesympaticky herec.tot vse.

Vinylová láska (2018)

Zpočátku nudný příběh o nudné dvojici, kteří dělají nudné věci (fanatický fanoušek rockera a ředitelka muzea), když se do toho zamotá samotný zbožnovaný rocker, dostává příběh větší grády, ale zase ne takové, abychom hodnotila výš než 50%.