Plán útěku 2 (2018)

na 33% to určitě není, je to koukatelné alespoň přes 50%. Souhlasím, že jednička byla o level výš, ale toto není až tak špatné jak se to tváří.

Den co den (2018)

Sice blbost na ntou,ale mladicka herecka to zahrala s bravurou.

Rudá volavka (2018)

Nebylo to co jsem ocekavala,ale prijemne prekvapilo.No z hrde divky az do naha,to je silne kafe a jak z toho vybruslit?

Pomsta (2017)

Toto se nevydarilo,dlouhe pasaze,nesmyslne sceny a hektolitry krve,normalni smrtelnik uz by vykrvacel ale lolitka sbira furt sily,aby se pomstila.konecna scena taky zdlouhava no pretaceli jsme pretaceli.

Coco (2017)

nevšední námět, jak se dostat na "druhý břeh" bytí/nebytí, o soudržnosti rodiny, i když ateistickému Česku to přijde srandovní ty výstavky mrtvých a oslavy mrtvých, věřím, že v jižní Americe jsou v tomto více věřící.

Black Panther (2018)

akčním hrdinům jsem nevěřila ani ň, kromě pěkných figur chlapů mě nic neoslovilo, a bylo to zbytečně dlouhé. Teda zlatý filmy pro pamětníky, protože co teď vrhá filmový průmysl, to je jedna sračka za druhou.

Tomb Raider (2018)

teda čekala jsem víc, i když o akční scény nebyla nouze, přesto jsem se u nich nudila, neb by tyto nástrahy žádný smrtelník nepřežil.čeho je moc, toho je příliš.

Dokonalá loupež (2018)

- 1 hvězda za přestřelku v koloně aut, to by si žádný policajt nedovolil, jen kvůli ukradeným penězům.

Tvář vody (2017)

1.tretina dobry-jak zachranit stvoreni,ale pak to dostalo necekany vyvoj-dosti zoofilni a od te doby uz jsem se nudila a me hodnoceni kleslo niz nez ponorka.

Anihilace (2018)

pěkné efekty, ale tento typ sci-fi nemám ráda, úplně jsem se nenudila, ale ani nenadchla