Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První seriál na který jsem se začal pořádně dívat. Navždy mi zůstane v paměti věta Barneyho " bude to legend počkej si počkej si...... dární legendární ".

The Punisher (2017) (seriál)

Parádní seriál. Jon Bernthal se pro tuto roli narodil. Rád bych tohohle herce viděl v nějakém akčním filmu ve kterém by měl hlavní roli. Seriál se dost často tváři jako drama/thriller a v závěru epizody se přepne na akci, která je pěkně drsná, krvavá a k tomu řvoucí Bernthal. Chápu proč není Punisher v Defenders, protože během jedný epizody by všechny roztrhal na maděru. " one batch, two batch ". 2 série je o kus lepší než ta první.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Takový seriál který je svěží, akční, vtipný, krvaví, hláškující a k tomu hlavního hrdiny který na každém kroku vždycky řekne něco vtipného jen tak nenajdete. Škoda že tenhle seriál zrušili kvůli nízké sledovanosti, příjde mi že lidi neví co je dobrý, ale zase je pravda že se každá série opakuje. Jenže všechno tohle funguje skvěle. SPOILER ve 4 řadě jsme se mohli dočkat post - apokalyptického světa ve kterém by ASH jezdil v obrněném autě. Velká škoda. :( Pro fanoušky filmové série Evil Dead povinnost! Miluju to.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Best seriál který jsem kdy viděl. Ti Amíci vědí na co chtějí lidi koukat, sex, krev, ženy, násilí, intriky, draci + bílí chodci. Spojme to všechno dohromady a máme Top seriál na světě. UPDATE: Finální série zabila tenhle fenomenální seriál, a kvůli tomu se už na tuhle show nikdy nepodívám, protože bych věděl co mě čeká, a jak moc bych byl zase na*rané! I tak těch 5* nechávám, protože těch prvních 6 sérií převyšují ty poslední dvě. :(