Živí mrtví - Varovná znamení (2018) (epizoda)

Začínám mít slzy v očích. Vypadá to že Rick doplatí na to, že nechal Negana žít. A to jsem si začínal myslet že Maggie bude už v pohodě. Po zhlédnutí upoutávky na 4 epizodu, se již začínám připravovat na odchod Ricka.

Živí mrtví - Most (2018) (epizoda)

Konečně se nám na scéně objevil Negan. Cítím že se vrací starý dobrý TWD. Rád bych se dozvěděl víc o tom vrtulníku. A ten konec?! Že by konečně příchod Šeptačů? Doufám.

The Defenders - Worst Behavior (2017) (epizoda)

Konečně jsou všichni spolu. Ten konec Top. Jessica Jones: vypadáš jako idiot. Daredevil: je to tvoje šála.

Věc: Počátek (2011)

Má to sice chyby, ale jako celek je to super. Výborné napojení na Věc od Carpentera.

Smrtonosná past 3 (1995)

Nejzábavnější díl série. Nebýt toho konce, tak může 3 díl soupeřit s 1 dílem o to, jaký díl je nejlepší. I tak se jedná o skvělý akčňák, který řadím hned za jedničku. :)

Smrtonosná past 2 (1990)

McClane dostává již podruhé stejný dárek k vánocům. Zabíjet teroristy!

Smrtonosná past (1988)

Esence akčního žánru. S T2 můj nejoblíbenější akční film, a dovolím si tvrdit, že jsou to nejlepší filmy ve svém žánru. Die Hard je neskutečná klasika. Hláškující John McClane v podání Bruce Willise patří k mým hrdinům mého dětství. Pamatuju si že jako malej sem si hrál na McClana a pořád jsem opakoval tu slavnou a ikonickou hlášku "Yippee-Ki-Yay, Motherfucker!" Samozřejmě že i další jeho hlášky jsou trefa do černého, příklad - " policistka: Tenhle kanál je vyhrazen pro nouzová volání, pane. John McClane: A co si myslíte, že dělám?! Objednávám si pizzu?! "Sto milionů teroristů a já zrovna musel zabít toho, co má menší nohu, než moje ségra." Film má taky skvělého záporáka, kterého ztvárnil dnes již zesnulí Alan Rickman - hned po Snapovi, je Hans Gruber jeho nejlepší role v kariéře. Tomuhle filmu nejde nic vytknout, je to moje srdcovka, neskutečně ji žeru.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Matt Farrell: Vždyť vy jste sejmul autem vrtulník. John McClane: Došli mi náboje.