Dark - Season 2 (2019) (série)

První epizoda má poněkud slabší rozjezd, ale to co se děje potom je MASTERPIECE! Němci ve druhé série rozehrávají složitější šachovou partii a ačkoliv to někdy nemusí dávat smysl, tak vám scenáristi u další scény potvrdí, že vědí co dělají. Poslední tři epizody jsou něco neuvěřitelného a finále správně velkolepý. Jsem opravdu hodně zvědavý, jak se jim povede zakončit seriál v závěrečné třetí série. Po poslední scéně druhé řady to vypadá, že si ukousnou ještě větší kus a já doufám, že to nezmrví a dotáhnou to do smysluplného finále, nebo minimálně do finále, které mě nadchne. 10/10 - Song

Dark - Konce a začátky (2019) (epizoda)

Nemám slov. Fantastický konec druhé řady. Skvěle vybraný song na konci epizody. Finále série správně strhující, šokující, gradující. Při poslední scéně mi spadla čelist. MILUJU TO!

Peacemaker - Nevojetá cesta (2022) (epizoda)

Epizoda trošku ubrala na tempu, ale stále se jedná zábavnou podívanou ve které se poprvé objevil dle mého trapný vtip. Do teď mi humor seděl jak prdel na hrnec. Vigilante se pomalu stává mojí nejoblíbenější postavou. :-)

Peacemaker - Mrtvý Goff, lepší Goff (2022) (epizoda)

Bezesporu se zatím jedná o nejlepší epizodu. Skvěle natočená akce, humor opět nemá chybu a ten závěr s mučením byl TOP. " Give it all you got! " :-D

Superman a Lois - Tajemství v dole (2022) (epizoda)

Slibovali nám Doomsdaye a nakonec je to Bizarro. A i když jsem se těšil na Doomsdaye, tak si myslím, že s Bizarrem to bude mnohem zajímavější. S epizodou mám jinak jediný problém, všechno se děje nějak rychle. Ale jinak jsem zase hodně spokojený a bavím se. Druhá řada je fakt sakra dobře rozjetá :-)

Bod varu (2021)

Silné drama natočené na jeden záběr z prostředí práce v restauraci. Stephen Graham v hlavní roli exceluje a sledovat, jak se to se všechno sere pod jeho nohama bylo něco. V závěru jsem už ani nedýchal. 9/10

Dark - Ztráty a nálezy (2019) (epizoda)

Opravdu silná pasáž, kdy se Ulrich snaží zachránit svého syna. Díl od dílu mi to připadá ve druhé sérii lepší a lepší. Epizoda nám nabídla hodně odpovědí, které překvapivě dávají smysl. Jsem nadšený, jak se ten seriál vyvíjí a jak to skvěle funguje. :-)

Dark - Cestovatelé v čase (2019) (epizoda)

Žasnu nad tím, jak promyšlený to ti Němci mají. Jestli si to ten seriál nepokazí, tak to bude pro mě jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl, nebo minimálně jeden z mých nejoblíbenějších. Velká věc :-)