Volejte Saulovi - Uno (2015) (epizoda)

Za úvodních 5 minut děkuji. Mohli jsme aspoň na chvíli nakouknout, jak žil Saul po událostech Breaking Bad. Hezký. Jinak se jedná o dobrý, pohodový start tohohle spin-offu k dokonalému seriálu Breaking Bad. Závěr opět, jak jinak, navnadil na další díly. Tuco is back !

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Za mě důstojné zakončení, které jsem si užil. Film, který je jako seriál Breaking Bad výborně napsaný a zrežírovaný. Vince Gilligan to završil nejlíp jak mohl. Ale jedna věc je, že dvě hodiny to trvat nemuselo. I tak ty dvě hodiny nenudí, to rozhodně ne, je to pohoda. Každopádně, vždycky když dokoukám seriál Breaking bad, moc rád si pustím El Camino. Top scény: Ed a jeho scéna s Jessem, Jesse a "policisté", úvod se Skinnym a Badgerem, a to nejlepší - Walter White! Skvělý. Každému, kterému se líbil seriál bude spokojen, tady se není totiž na co zlobit.

Perníkový táta (2008) (seriál)

NEJLEPŠÍ SERIÁL VŠECH DOB! Neexistují slova, jakými by šli popsat, tohle nepřekonatelné dílo. Musí se to prostě vidět! Tohle si nezopakuji jen jednou, ale ještě mnohokrát. DĚKUJI PANE GILLIGANA. KLOBOUK DOLŮ VŠEM CO SE NA TOMHLE PODÍLELI. Miluju to. 11/10

Perníkový táta - Série 5 (2012) (série)

FUCKING MASTERPIECE! Finále jaké nemá období. Breaking Bad skončilo NEJLEPŠÍM možným způsobem. Tady nemá cenu nic psát. Zkrátka se jedná o vrchol seriálové tvorby. SMEKÁM. : O

Perníkový táta - Felina (2013) (epizoda)

WALTER WHITE IS BIG BOSS!!! Nejlepší zakončení jaké jsem kdy viděl, tenhle seriál nemohl skončit líp. NESKUTEČNÝ ZÁŽITEK! Bude mi to chybět. NIKDY NEZAPOMENU!

Perníkový táta - Žulový stát (2013) (epizoda)

Jesseho je mi moc líto, a jeho scéna v autě ...... byla SILNÁ. Aaron Paul to zahrál bravurně. Rozhovor Walta se svým synem Juniorem, bolel, až mi slza ukápla. Závěrečná scéna kdy začne hrát ústřední skladba Breaking Bad, mi nadělila úsměv na tváři s pocitem - " Tak, a teď vám Heisenberg vytře zrak ". Na finále, tohohle božského seriálu se těším, jak malej spratek na vánoce. YEAH BITCH!

Perníkový táta - Ozymandias (2013) (epizoda)

MASTERPIECE!!!!! Ne nadarmo se říká, že se jedná o nejlepší díl v seriálové tvorbě. Neskutečná práce. Psát něco navíc je zbytečné, ten kdo viděl chápe proč je to ÚŽASNÝ. "I watched Jane die ". : O

Perníkový táta - To'hajiilee (2013) (epizoda)

Posledních 15 minut ............. neskutečný nářez!!! Zase to ukončili v tom nejlepším, málem jsem kvůli tomu rozbil telku. SHIT!!!

Perníkový táta - Doznání (2013) (epizoda)

Walter opět na pána, neskutečný. Při scéně s jeho nahrávkou jsem nevěřil vlastním očím, prostě, Walter White is BIG MOTHERFUCKER! WOW. Díl má opět jako u předchozích epizod, nervy drásající finále, že jsem až rozčílen tím, že to takhle nechávají otevřený. Sakra to je show! I LOVE IT !