Terminator Genisys (2015)

Najväčší problém je scenár, ktorý je nie len mätúci, ale je aj zrada pre každého, kto investoval mozgové bunky do tejto Terminátorovej verzie. 4/10

Terminator Salvation (2009)

Príbeh je temnejši čo nie je zlé, len mi chýbal Arnold. Po vizuálnej stránke je to výborné, len príbeh je predvídateľný. 6/10

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Dobre urobený podceňovaný a nedocenený film. Špeciálne efekty vo filme sú skutočne úžasné. Všetci herci odviedli skvelú prácu. Osobne si myslím, že príbeh v tomto filme bol skvelý a veľmi dobre premyslený. 8/10

Černá Dahlia (2006)

Zaujímavé a štýlové, ale celkovo som sklamaní. Hlavne kvôli koncu, ktorý je zlý, a pokazil celý dojem filmu. 6/10

Ztraceno v překladu (2003)

Úžasný na fascinujúci film Sofie Coppolovej je precíznosť, vyspelosť a originalita, s ktorými sebavedomá mladá spisovateľka a režisérka tak jasne komunikuje vo svojom filmovom jazyku. Ich (Murray / Johansson) krátke, úžasné stretnutie je dušou tohto jemného, ​​vtipného, ​​melancholického filmu. 9/10

Ostrov (2005)

Originálny, zaujímavý a desivý pohľad na spoločnosť, vedu, etiku a budúcnosť. 8/10

Utíkejme, už jde! (1986)

Výborný slovenský film. Jednoduchým príbeh ale to zaujímavejšim. Fakt dobré. 7/10

Total Recall (1990)

Špičkový akčný film, ktorý je skvelo urobený, a s toľkými nápaditými bonusmi, nečudo že sa stala z nej klasika. 9/10

Hypnotizér (2012)

Je to dobrý, jednoduchý príbeh. Najmä začiatok a koniec filmu sú dosť silné. Vrcholná scéna na izolovanej farme bola nečakaná a najlepšia časť filmu. 6/10

Časové pásmo bylo změněno