The Gray Man (2022)

Všetko, čo tento film potreboval, bola skvelá akcia a príjemné výkony postáv a príbeh, ktorý sa posúva vpred, a to prináša. Vôbec mi nevadilo, že scenár aj postavy sa správajú hlúpo. 6/10

Klasický horor (2021)

No, nechcem byť zlý, ale tento taliansky horor nedáva zmysel. Tento film len kopíruje iné kultové horory a všetko to vyzerá k tomu lacno. 4/10

Čas (2021)

Tento film nie je najlepším dielom M. Night Shyamalana, ale je to dielo, ktoré ukazuje zrelosť – film, ktorý rieši univerzálne a intenzívne témy cez zvraty a hádanky. Škoda, len nevyužitého potenciálu. Mohlo to byť oveľa lepšie. 6/10

21 mostů (2019)

Solídny, no zabudnuteľný kriminálny triller, ktorého najlepším prínosom sú výborné zrežírované prestrelky. 6,5/10

Pád letu A800 (2021)

Veľmi dobrý thriller, ktorý sa odohráva vo svete ľudí, ktorí navrhujú, prevádzkujú a regulujú komerčné lietadlá, s niekoľkými peknými zvratmi. 7/10

Full Contact (1992)

Jednorozmerné postavy sú jednou z najväčších slabín tohto filmu. Ale zas vyniká skvelými prestrelkami a bojovými akčnými scénami. Réžia Ringo Lama je vynikajúca. Má solídnu estetiku pri zostavovaní scén a vytvára štýl akcie drsnou silou. Najviac cool scénou z tohto filmu je klubová prestrelka. Nechýba ani pár pyrotechnických scén, ktoré sú tiež celkom výnimočné. 7/10

Pach krve (2021)

Fanúšikovia kinematografie únosov, napichovania na kôl a vypichovanie oči môžu považovať tento film za šťastné miesto. Pre mňa to bolo zmätené, hlúpe a nelogické. 4/10

Boj za svobodu (2016)

Film je až príliš ambiciózny na to, aby sa ponoril do štúdie postáv, ale aj príliš finančne obmedzený na to, aby mohol rozprávať príbeh, ktorý zodpovedá predstave režiséra. ,,Boj za slobodu" je filmom rozdeleným sám proti sebe. Není to katastrofa, len priemerný vojnový film o boji za bavlnu, česť a zrode národa. 6/10

Komorná (2016)

Film je povýšenecký, krutý a strašidelne hypnotizujúci. 7,5/10

Vzestup (2022)

Tento film je dobrý, rád som si pozrel príbeh rodiny Antetkounmpocov, ktorý je inšpiratívny. Musím pripomenúť, že ide o rodinný film, a preto je celý jemný a tvrdá, ostrá realita by bola pre niekoho príliš. 6/10