Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Kdybych to shrnula, film je PŘECEŇOVÁN. Co skutečně stojí za obdiv je scénář, který "nepomrvil" charaktery hlavních postav. Zachoval je ve starém hávu. Ovšem ve skutečnosti je film pouze etapou vývoje jejich nudných životů, které se dají celou dobu předvídat. Až na konci filmu mi došlo, že všechny malé dějové linie byli pouze rozuzlením jejich minulosti, což nepokládám za zábavné, asi i proto, že jsou očekávatelné a také chvílemi velmi nezáživné. Možná tomu bylo taky tak proto, aby se nemuseli točit další a další Prcátorské prcičky (které mám mimo jiné ráda.. ale pouze v základní sestavě). Ovšem tento pokus dokončení nepokládám za definitivní, neboť v posledních minutách naše skvadra řekne něco ve smyslu: "a život ještě nekončí..." takže tedy doufám, že další prcičky se konat nebudou, neboť by se z tohoto "kultovního" snímku stal jeden velký filmový seriál - a to snad už po tom všem není třeba.. ;-) Někdy mi přijde skutečně zbytečné zaměnit ""v jednoduchosti je krása"" za ""čím víc tím líp""...

Avengers (2012)

:-) Avengers. Tento snímek splnil vše, co měl. Podle mého názoru byl místy "přesycen", ale celkový dojem je více než dobrý. Občas jsem se i zasmála! Takže milí diváci, kdo chce shlédnout akční 2 hodinky a 23 minut, mrkněte se na to. Je to skutečně něco, co by vás nemělo zklamat, pokud nejste náročným divákem a nečekáte duchaplný snímek. Já nejsem tolik ohromena, neboť tento šálek kávy nemám v mých TOP 10, kde najdu pro mě skutečné 5* filmové rivaly. Tento snímek, jak říká JayZak :) je skutečně kvalitní komerční produkce a to je asi tak vše, co bych k němu mohla říct. Akci, efekty, známé tváře - to vše zde najdete! Pro mě super zábava, ale na 5 to bohužel nemá.. ;)

Taxi (2004)

Hledáte film, u kterého můžete jíst, vařit, povídat si s přáteli a mezitím si zajít do obchodu a stále u něj chápete, kam děj směřuje? Prosím, tady je. Bezprostřední nuda v nudě s nudou v kapse. // Činnosti již zmíněné jsem skutečně v průběhu stihla - a ano, uznávám, že se na film máte dívat od začátku až do konce, pokud jej hodnotíte, ale tohle patří mezi vyjímky..//

EZO.TV (2009) (pořad)

Nekonečně se při sledování bavím.... ;-)

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Hodnocení proč tak vysoké? Kvůli tomu, že se nemyslím, že to je odpad a v poslední době mě konečně nějaká reality show pobavila... nevidím na tom nic špatného, dokonce mám pocit, že konečně přišlo něco normálního.

Velkovlak (1998) (seriál)

BRITOVÉ - humor - miluji - asi tak, stručně a jasně pro mě favorit pro doslova krásné chvíle! :-D Mňamka a je škoda, že není k vidění další a další..

Zbehovia a pútnici (1968)

Ano, je tu ta kvalita. Ano, není to pro každého. Ano, má mnoho významů. Ano. Ano. Ano. Tady už se nejedná jen o snímek na koukání, tady se jedná o brainstorming. Proč hodnotím film tak kladně? Neboť i když mu přesně nerozumím, nevyložím si ho pouze jedním způsobem, vím, že má umělecké kvality a že je velmi specifický. Nehodnotím tedy to, jak jsem se u filmu bavila, ale hodnotím režisérský um jako sdělovací a myslící prostředek. Je to něco jako když vám někdo řekne, hele, tenhle obraz je od Goy, hned vám cvakne, že to asi není jen tak nějaký obrázeček, co si doma někdo nakreslil, ale má jisté kvality, aniž byste o všech vlastně věděli.. Pokud zařadit do nějakého diváckého publika, rozhodně není pro děti a už vůbec ne pro lidi, kteří by u filmu rádi něco pojedli. Tohle je prostě Jakubisko ;)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Opravdu máte pocit, že to bylo tak dobré? Opravdu? Já totiž režiséra skutečně uznávám, ale tady buďme upřímní. Hellboy je Hellboy a nic světového, překvapivého a bohužel ani napínavého tu neuvidíme. Říkáte si, jestli nejsem kritická? Ale ano, jsem, od toho ty komentáře tady jsou. :) Nicméně, abych nemluvila jen o těch negativech, zmíním i ta pozitiva. I přesto, že se mi chtělo spát, jsem se dokoukala až do konce! :oD Ne, to byl vtip samozřejmě. Trošku zvážním a řeknu, že půvabná herečka Selma Blair a jistá klasická klišé, která prostě k Hollywoodským trhákům patří, člověk jednou za čas rád uvidí. A proto tenhle film má v těchto oblastech jisté výhody. Nicméně je to o vkusu a já ho mám ještě trochu jiný. Avšak popravdě, tohle není propadák, je to novodobý snímek a tak bych ho také těmito slovy charakterizovala. NOVODOBÝ. Takže jestli máte chipsy po ruce a chcete se odreagovat, směle do toho. Tohle vám neublíží, pokud nejste vysoce náročnými diváky. ;)

Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

Opravdu velmi zábavná podívaná ve stylu "national geographic", kterou jsem shlédla už několikrát a stále neomrzela - což znamená, že film má jisté kvality. Je mi jasné, že pro někoho to může být ztráta času, nicméně já se bavila! :)

Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (2010) (TV film) odpad!

Pardón, ale tohle mě nepobavilo ani kdybych ho brala jako Béčkový film. O zpracování raději nemluvit, určitě bylo horší než u dalších hraných verzí.

Časové pásmo bylo změněno