Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Odpad? Nechápu. Vondráček naprosto exceluje, je vidět, že si to moderování užívá a nebere to příliš vážně, Klepl solí vtipné komentáře (podle mě se jeho vtipy neopakují, přesně vždy vychytá, kdy s jakým přestat) a na půvabnou Morávkovou (škoda jí ve Vztazích a vůbec škoda všech těch "mrch" které hraje..) je radost koukat. Jeden z nejlepších zábavních show.

Hitman (2007)

Pomohla mi jedna věc. Odmyslel jsem si, že si Timothy Olyphant snaží hrát na agenta 47. Je to takové zmatené, bez pointy, ale i dialogy tam nejsou špatné, akční scény často i výborné. Za ztvárnění Hitmana bych dal jednu hvězdu (a opravdu mi nejde o tvar lebky, Timothyho bych klidně i přijal), za film jsou to slabé čtyři. Btw, opravdu nechápu, proč se tvůrci smažili s takovými detaily jako způsob, jakým Hitman vstává ze země, ale místo Diany se nám dostalo mluvícího stroječku, atakdále.

Loupež po italsku (2003)

Už jsem chtěl dát dvě/tři, ale vzhledem k (pro mě) nečekaně vysokému hodnocení, to budu považovat za chybu naprosto úděsného Nováckého dabingu a počkám si, až si ke mě film v originálním znění najde cestu někdy v budoucnosti.

Dr. House (2004) (seriál)

House musíte opravdu sledovat, aby jste pochopili, že je geniální. To já jsem napoprvé neudělal a omylem jsem si ho zaškatulkoval jako seriál z nemocničního prostředí, který sice nabízí velice atraktivní hlavní postavu doktora House, který se ale po několika dílech se okouká. Napodruhé jsem ale pochopil, že kromě znělky a House na tomto seriálu je ještě o mnoho víc. Co víc.. způsob jakým je vykreslen Housův charakter v pozdějších dílech první řady vážně překonává téměř všechno co jsem kdy v seriálech viděl.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Naprosto neoprávněně je na šestnáctém místě nejhorších seriálů. Měl by být ještě níž! Velmi křehké vztahy byly příšerné, rodinné pouta byly příšerné, ale kdo by proboha chtěl koukat na tohle. Viděl jsem PĚT dílů! Ani v jediném nebylo něco, cokoliv, co by stálo za zmínku. Jasně že neustále nadávám na již zmíněné Velmi křehké vztahy, ale když mám opravdu velkou krizi, jsem schopný tyhle seriály překousnout. Ošklivka Katka je bohužel strašná přesně tím způsobem, který není ani s nadhledem vtipný.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Tady je to složité. Někdy tento seriál sleduji a přijde mi, že je vážně super a jindy u něj umírám nudou. Přijde mi, že ty světlá místa jsou většinou asi části různých řad, protože buď to je několik dobrých dílů za sebou, nebo několik příšerných. Dokážu si dost dobře představit, že bych přišel k tomuto seriálu ve špatnou chvíli a dal bych mu jednu nebo dvě, ale také naopak narazil na ty dobré díly a dal bych i pět.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Žhavý kandidát na vítěze v kategorii "nejlepší seriál pro letní večery na gauči u babičky na chatě"

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Jelikož jsou prázdniny a já jsem opět ztrávil nějaký ten čas na chatě u babičky, pochytil jsem také její oblíbené seriály. Musím souhlasit, že jakkoliv mají Myšlenky zločince atraktivní téma, jsou vcelku monotóní, protože vrazi jsou v podstatě neustále to samé - psychopati. Ani Patinkin to moc nezachraňuje. I tak je to ale vcelku dobře ztrávený čas večer na gauči.

Jumper (2008)

Všechny naděje na moji domělou duševní vyspělost jsou ty tam.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Já jsem si to docela užil. Asi proto, že ačkoliv jde o přitroublou pubošinu, je to takový nezvyklý druh filmu v českých luzích a hájích. Nebýt postavy Chřestýše, asi bych hodnotil i dvoumi.