Panna nebo orel (2010)

Emma Stone a její oblečky jsou k sežrání.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Chvílemi to bylo tak nereálné a blbé, až jsem se musela smát. Ačkoli ve filmu, který vypadá, jako by ho napsala Emily z Ďáběl nosí Pradu, zazní stejná nebo alespoň stejně hodnotná jména návrhářů, narozdíl od Prady jsou tu hadříky a styl hlavní hrdinky o pár tříd níž. A když Rebecca likviduje svůj šatník a botník, mám pocit, že bude nejlepší, když to opravdu všechno vyhodí. Hugh Dancy, pohyblivé figuríny ve výlohách a sezení shopaholiků film celkem zachraňují, ale já se stejně radši vrátím k Sexu ve městě..

Máj (2008)

Jarmila je krásná, ale nemůžu se zbavit dojmu, že kdyby si nebrala tak hluboké výstřihy (nebo kdyby jí z nich alespoň nic nevypadávalo), dopadlo by to všechno úplně jinak. Oproti tomu Vilém vypadá jako Kopčem, který se právě vrátil z kalby. Korunu všemu nasazuje nu-metalová kulturní vložka u šibenice. A Jan Tříska se svými recitacemi mi byl celou dobu neskutečně protivný. Nicméně horší než moje očekávání to nebylo. Jako čtvrthodinový lyrický videoklip by se mi film ale líbil možná víc.