• Fantasy

Před vraždou (2022) (seriál)

Totalny nezmysel, ktory si niekto vymyslel v jednu noc a spisá to na papier :)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Ako by som to povedal.. nadupane herecke vykony, super hudba, skvelo natocene, vsetko na jednotku 🙂 koniec ma bavil asi najviac, avsak cely film som bol tak trochu vedla, a hladal som sam seba.. “o co tu ide? 😀)” asi toto dielo nebolo urcene pre moje oci 🙂

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Uf.. Moje vyjadrenie pridavam az po 12h od pozretia.. Dvoma slovami famozny serial :). Osma seria ma vela nepremyslenych, predvidatelnych a nekogickych scen avsak narozdiel od kazdeho trapneho hejtera, ktory nedokaze ocenit skvelu 8 rocnu pracu celej produkcie nebudem hovorit ze ma tato seria nejak sklamala.. napriek vsetkemu to bolo vyborne! jedine co ma fakt sakramentsky stve (POZOR SPOILER) a to uz od 5 rana je moja oblubenkyna Daenerys :( zboznoval som ju, aj ked to vsetko uz jednoznacne spelo k jej koncu, v kutiku duse som dufal ze to prezije a bude happy ending :) ale to je predsa GoT.. trosku mi vysla slzicka a pokazila sa mi nalada na cely den ale zivot ide dalej a je to predsa len serial :D Goodbye Game of Thrones :*

Zrodila se hvězda (2018)

och... tak toto bola teda riadna dvoj hodinova nuda :/ herecke vykony sa mi pacili, hudba tak isto, ale ani nie v polovici filmu som zacal viac pozerat po kino sale nez na film :)

Dámský klub (2018)

možno je mone hodnotenie ovplyvnené mojim vekom a pohlavym.. ale.. katastrofa

Deadpool 2 (2018)

Humoru na mňa opäť priveľa, ale bola to pecka 🙂

Vadí nevadí (2018)

Prečo všade toľko hejtu?? Náhodou to bolo celkom fajn. Šiel som do kina po prečítaní pár tunajších komentov, čiže som nič extra nečakal, skôr som tam šiel aby som si utvrdil, že to bude fakt na nič. No na prekvapenie sa nič také nedialo a videl som úplne v pohode oddychový thriller/horor.. Ten koniec ma však úplne dostal :D.. nechápačka :)

Den co den (2018)

Uz davno som sa takto do filmu nedokazal vcitit. Myslienka, alebo podstata existencie charakteru “A” je sice velmi diskutabilna, kedze aj pri odchadzani z kina som nevedel co, alebo kto to vlasne bol, ale vlastne ma to ani velmi nezaujimalo.. isiel som na fantasy, tak som to hlbsie neriesil.. Ale spat k filmu.., po prvej polovici som sa zacal az privelmi zaujimat o vztah tychto “dvoch ludi”. Cely cas som premyslal, zaoberal sa nim, a bolo mi velmi luto, ze som vedel, ze spolu byt nikdy nebudu moct. Tento film som naozaj precitil. Pacila sa mi hudba, jednotlive postavy, ale hlavne prijemna a usmievava hlavna postava Rhia. 5 z 5 hviezd.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Super film :), ale či to bolo až na 5 hviezd? no neviem, ja si asi pod päťkou predstavujem niečo extra, a toto mi až tak extra neprišlo.. ale inak, ako som napísal, stálo to zato :)