Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Když jsem o víkendu pořešil svoje každodenní domácí drobnosti a v televizi běžel tento film.Tak sem ho bral jako příjemnou oddechovku. Bez toho, aby člověk u toho musel urputně přemýšlet a vklídku si vypít svoje odpolední kafčo. Ještě že pan Carrey už točí trošku odlišnou tématiku. Kdyby točil jenom a stále takové kraviny jako tento film, tak jsem přesvědčen, že by mě určitě nebavil.

Agent v sukni (2000)

Sice průměrná Blbina... ale já nemám nic proti..

Agora (2009)

Moooc jsem se na teno film těšil. Záběry z matičky země, výprava, kostýmy, scénář a režie prostě luxus. Ale očekával jsem víc, než jen dogma. Klasický závěr, kde křesťané se dostávají k moci a tvrdí, že Kristova láska je nadevše. Přitom to byla jen záminka dostat se k moci a s pravou láskou to nic společného nemělo. Navíc žena a k tomu filosof neměla žádnou šanci na přežití. Pro mě zůstává Hlas Moře zatím nepřekonán..

Ajťáci (2006) (seriál)

Snažím se vyhýbat prvním recenzím a nadšeným reakcím o kladném a bezesporu skoro dokonalém seriálu. Počkal jsem si až vlna odpadla a ?? ..opravdu se to vyplatilo... Partička IT je důkaz, že představitelé v tomto seriálu dokážou být inteligentní, citlivý a totální magoři zároveň. I když poslední díl je trošku smutný, dávám s respektem plný počet ..

Aladin (1992)

Moje nejoblíbenější Disneyovka :) Krásná Jasmína, tygr Radja a Jin nesmí chybět v žádném srdci, kdo miluje arabskou tématiku plnou kouzel a dobrodružství :)

Alf (1986) (seriál)

Marťan s Malmacku, který dokáže udělat takovou paseku, že bych ho musel osobně i já někdy zabít mě bavil jako malého caparta :) Ovšem jeho homor a podání v českém dabingu pana Oto Jiráka, jako "Alfa" dodává do tohoto seriálu šmrnc, který mě vždycky pobavil :)

Amélie z Montmartru (2001)

Kouzelné zpracování kamery a hudba Yanna Tiersena je dokonalou symbiozou pro tento film jak stvořená..

Americká krása (1999)

Nezapomenutelný film a soundtrack Thomase Newmana,se skvělým hereckým obsazením. Pokaždé když na si ho pustím, cítím že v něm je "plno všeho"..

Anděl Exit (2000)

Viděl jsem to strašně dávno a pamatuju si, že to na mě působilo dost depresivně..brrr!! ještě teď se třepu, jak to bylo divný, ale zajímavý...