Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
Ondra2.0
Ondřej Holeček
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Pohádka
Akční
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
Česko
USA
Československo
Velká Británie
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Vesničko má středisková
(1985)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Pelíšky
(1999)
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
Tři veteráni
(1983)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Vrchní, prchni!
(1980)
Mrazík
(1964)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Pinďulka
Meijin
M.J.
natybene
Merlock2.0
Lucik80