Oscar 2019 (2019) (pořad)

Jsem rád za výhru Zelené knihy

Smallville (2001) (seriál)

Nemohu si pomoc ale tohle není ani na dvě.

Hannah Montana (2009)

Tak tohle byla právě ta nejgeniálnější věc kterou jsem kdy viděl. Perfektně zrežírované drama plus je to taky komedie což s toho vznikne takováto pecka. Pro fanoušky Hannyh Montany to musí být absolutně nejlepší film na celém světě a já jsem jeden z nich, navíc taky miluju Miley Cyrus která hraje vždycky skvěle a měly by každý rok vyhrávat Oscara ve všech kategoriích. Miluju také všechny písničky které tady zazní. Nechápu ty všechny kretény kteří tomu dají méně jak pět. Podle mého názoru jsi myslím že je to nejlepší film všech dob, kam se hrabe nějaká 2001: vesmírná odysea a kdo tvrdí že je vesmírná odysea je lepší tak by se měl podle mého názoru léčit. 100%

Sestra (2018) odpad!

Wan je špatný producent, nebo mu platí za to že je napsán mezi producentama a tak nalákali víc lidí do kin. 3/10

Green Lantern (2011)

Nejvtipnější moment byl když se vykecával na střeše a mezi tím zemřeli stovky lidí. 2/10

Kmotr II (1974)

Musím říct že druhý díl není tak skvěle herecky obsazený (kromě Roberta De Nira) ale i tak se jedná o velmi kvalitní dílo. 10/10

Štiky (2018) (pořad)

Nejlepší seriál všech dob. Říkal jsem si proč má na ČSFD nízké hodnocení a dospěl jsem k tomu že těm tvůrcům závidíte.

LazyTown (2004) (seriál)

Podle mě nejlepší serial všech dob. Scénáře jsou skvělý u všech dílů. Všechno tam dává smysl. Velmi skvělý smysl pro humor. Hlavního záporáka si budu pamatovat do konce života jak byl děsivý. Za mě 100%