Resident Evil: Odveta (2012)

No, co k tomu dodat... Bylo to rozhodně lepší, než díl minulý, ale jedna hvězda je asi tak tolik, co si to zaslouží (v tom případě bych apeloval na adminy ČSFD, aby pod Odpadem bylo ještě další možné hodnocení, které by si minulý díl svou tupostí vysloužil). Já vlastně vůbec nechápu, proč se Resident Evil od skvělé jedničky a velmi ucházející dvojky vydal tímto tupým a obscéním směrem ve stylu The Asylum. No a k samotnému příběhu - byl tam vlastně nějaký? Přes to všechno bum bác ratata jsem ho asi minul.

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Naprostý průšvih a další degradace série. Jedna dobrá zpráva - horší už to snad ani být nemůže :) Smutné je, že jsem se u toho docela nasmál, ač to nebyl záměr filmařů - oficiálně je to "Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor", takže "Komedie" chybí... Trochu mi přijde, jako by se toho chopilo studio The Asylum, kvalita příběhu a nemotorné bum bum bum bááác bum bááác ratatata bum bááác ratata (atd.) by tomu plnohodnotně odpovídalo. Naprosá tupost a ohranost.

Dredd (2012)

Velmi, velmi povedené. Skvělé zpracování, výtečné efekty...jednoduše pro mě velmi pozitivní překvapení.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Bavilo mě to víc než jednička, mám prostě rád zasazení sci-fi děje do současného světa.

Predátoři (2010)

Joj, to se mi moc líbilo. A ani po třetím zhlédnutí nemohu snížit hodnocení, protože to mělo všechno, co by mi jinak chybělo, kdyby to tam nebylo. Touhle cestou by se mohl Predátor vyvíjet i dál, byl bych spokojený a těšil se na pokračování.

Prometheus (2012)

Hurá na dvojku, moc se těším, protože tenhle první díl mě hodně zklamal. Čekal jsem víc akce, víc Vetřelce a vlastně vůbec víc děje. Bylo to "pomalé", moc toho neřeklo a ani to se mnou nijak necloumalo. Tři hvězdy dávám zejména za efekty a vysoce nadstandardní herecké výkony.

Pond Life (2012) (seriál)

Špičkové a humorné vyplnění doby před novou sérií Doctora Who.

MacGyver and the New Citan (2012)

Jack O'Neill nic věkem neztratil a návrat do role MacGyvera mu vyšla famózně. Škoda, že je to defakto jen reklama, ale to nic neubírá na tom, že RDA nepatří do důchodu a měl by dál hrát! Takže pánové, obnovte s ním Stargate a MacGyvera, ať si tohohle skvělého herce ještě pořádně užijeme! :)

Sherlock (2010) (seriál)

Doctor Sherlock Who :-) Je tam hodně znát, že to natáčí stejná banda jako legendárního Pána Času, a to je jen dobře, protože Doctor Who a Torchwood jsou excelentní, takže z toho může Sherlock jen a jen těžit. Navíc charismatická postava Benedicta Cumberbatche, který měl blízko k tomu, aby byl nástupcem Gallifrejského Davida Tennanta místo Matta Smithe, exceluje a je jen dobře, že skončil v tomto seriálu. Jediné, co bych trochu vytknul, je délka jednotlivých epizod, raději bych měl dílů více o standardní stopáži 40 minut.

Epizody (2011) (seriál)

Ale fuj, to se prostě nepovedlo...