Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Jedna hvězda za snahu. Toť vše. Nelíbilo, bylo to až trapně trapné... Humor chyběl (i když nějaké pokusy jsem zaregistroval, to ale raději ani nechci zmiňovat). Prostě bída

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller boduje, a zase ve vážné roli. Díky bohu za to, protože ty jeho komedie, to šlo od desíti k pěti. PříběH Při nejmenším ucházející, ale zejména to zpracování, to se povedlo náramně. 75 %

Závrať (2009)

Takže i francouzi umí horory. A povedlo se to. Napřed dlouhé dobrodružné intro, které rozhodně nenudilo, jako je to u většiny amerických hororů tohoto typu. No, na Balkán je asi lepší nejet. 80 %

Mafiánovi (2013)

Opravdu velká sranda s napínavým závěrem za skvělého hereckého obsazení. Komedie, jak má být. Prostě Besson. A bude pokračování? 85 %

Pintu terlarang (2009)

Vůbec to nebylo špatné, ale bohužel ve finální fázi až moc zamotané. A bez žádného pokusu to rozmotat, nebo alespoň nějak dobře vysvětlit. Ano, asi vím, o co tam šlo, ale těch variant po nějaké chvíli přemýšlení je poměrně hodně. To je sice většinou dobře (film nutí o něm přemýšlet i po titulcích), ale tady to zkrátka dobře není. Vzhledem k celému vývoji. 65 %

The Conspiracy (2012)

...a to to začalo ták dobře. Jenže...pokračovalo to dost mizerně. Škoda, dobrý úvod zkažený tím, že z vládců světa udělali sebranku náboženských fanatiků v lese. Kdyby udrželi laťku ze začátku, tak asi 80 %, ale s tou ptákovinou mohou být rádi za 30 %.

Android: Apokalypsa (2006) (TV film) odpad!

Ty triky mne odrovnaly hned v úvodu. Ale říkal jsem si, že když triky přehlédnu (což by si asi nikdo nikdy u žádného sci-fi filmu říkat neměl), tak mne odrovnal silně stupidní příběh. A do třetice všeho nejlepšího - herci...ve srovnání s tímto bych dal všem herům z Asylum Oskarovy sošky, protože tohle bylo vážně debilní. 0 %!!!

Zpátky do ringu (2013)

To by šlo. Rocky dostal namláceno (jako obvykle) a vyhrál (jako obvykle). Robert De Niro se ale až překvapivě dobře držel. Film měl jiskru, humor, vývoj, zápletku (nikterak velkou, ale na Slye docela dobré) a stále dobrou Kim. Tak proč by ne? 85 %.

Triangle (2009)

A jedeme pořád dokola... Vlastně to ani nešlo změnit, což je podstata vyvrcholení. Problém je, že to k tomu celou dobu mířilo. Na druhou stranu - zpracování bylo velmi povedené. A prostředí jakbysmet.

Grave Encounters 2 (2012)

Co jednička ještě zachránila, to dvojka dokonala...a k tomu horšímu. Bohužel. Nesympatický výběr herců (oproti jedničce), tupé opakování toho samého s přehnanou zhovadilostí na závěr. Vážně - what a shame!