Pravěk: Nový svět (2012) (seriál)

Zatím trochu zklamání, zaostává za Britským originálem a rozhodně bych od Stargate týmu (Wood, Tapping, Mikita) očekával mnohem důmyslnější vývoj s dávkou nadsázky a humoru. Přecejen i tenhle seriál se dá v určitém měřítku ke Stargate přirovnat. Ale vzhledem k dobrému hereckému obsazení (jsem to jen já, nebo je skutečně Niall Matter vybrán přesně k podobě Joe Flaniganovi z Atlantisu) a skvělé režisérské struktuře to budu sledovat dál a doufat v pořádný vývoj děje.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Hromada nesmyslů vycházející ze záhad minulosti. Musím ocenit nejvyšším hodnocením, protože se dozvídám o minulosti spoustu věcí, které mě zajímají. Ale rozhodně nevěřím, že by za vším byla nějaká cizí rasa, jsem zastáncem docela odlišných teorií. Seriál nicméně dokládá mnoho zajímavých fakt a důkazů, bohužel je spojuje do často až nesmyslných hypotéz o mimozemšťanech.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Ze začátku jsem to hodně sledoval, zejména díky geniálním výkonům "SG:U Rushe" (Robert Carlyle), ale pak jsem ztratil zájem, když se to nijak moc nerozvíjelo a začalo nudit. Teď už si na to pomalu ani nevzpomenu.

Paranormal Activity 3 (2011)

Tak až trojka je opravdu dobrá... U jedničky jsem se spíše smál, u dvojky jsem málem usnul a trojka už to něco, co nechá člověka v očekávání, měla.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Excelentní. To snad ani jinak nazvat nemohu. Výborné gegy zejména v podání Terminátora, McLeana a Walkra, Texas Rangera, kdy jednoduše až parodují tyhle svoje velké předešlé role, to je naprosto úžasné. Zejména Arnold se svým "I'm back" a "I'll be back", kdy ho Bruce setře... No jednoduše: už aby byla trojka!

Go On (2012) (seriál)

Jde to, dá se u toho zasmát, ale že by to bylo něco tak moc excelentního, to zase ne...

Revoluce (2012) (seriál)

Z počátku jsem byl až zděšený z toho, že se bude jednat o špatně vytěžený námět, kde hlavní linií bude záchrana mladého kluka ze spárů zlého generála. A zachráncemi budou jeho malá sestra, tlouštík a otrávený vysloužilý voják. Vlastně tak nějak to prvních pár dílů bylo. Ale ještě, že jsem u toho vydržel, protože to, co se spustilo v druhé polovině první řady, to je doslova famózní. A samotný závěr, poslední dvě epizody, byly strhující. O co, že v druhé polovině vlastně jde? Konečně o tu elektřinu, dozvídáme se skoro vše, i když poslední záběry nakously něco nového. A jestli produkce pod taktovkou J.J. Abramse půjde dál tou cestou, kterou nastínili ke konci první řady, pak ta druhá asi bude hodně velkolepá a především úplně jiná, než ta první. A právě ten vývoj (víc neřeknu, nebudu prozrazovat zápletky) je něco, co ostatní seriály postrádají. _____________________ Ke konci druhé série uvažuji nad snížením hodnocení. Očekávání ze závěru famózní první se nezhmotnila a seriál upadl do neustálého přetahování se o zajatce a o to, kdo koho zabije. Od nanitů jsem také čekal více. Ale vydržím, třeba bude finiš opět excelentní. __________________________ Po konci druhé série: tak i celý zbytek seriálu se odehrál v duchu celé nepovedené druhé série, za což si to rozhodně snížení hodnocení o jednu hvězdu zaslouží. Nedivím se, že další série již nebude, seriál byl zrušen. Na druhou stranu to může být škoda, protože ten závěr ukázal, že konečně tvůrci chtěli vytěžit potenciál... No nic, snad to zachrání The After...

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Po příšerné minulé sérii se vrací Trpajzlik ve své největší síle a v nejlepším světle. Sranda jako kdysi.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Tohle prostě musí bavit.