Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Tímhle se asi měl Madagaskar 3 inspirovat. Tohle nemá chybu a je to jednoduše velmi zábavné.

Madagaskar 3 (2012)

Rozhodně jsem očekával víc a v závěru ten blikající cirkus za podtextu Katy Perry? O.M.F.G.. Byla to nuda a velký pád Madagaskaru z předchozích dvou výstavních dílů někam hodně dolů.

Bourneův odkaz (2012)

Bídné, roztahané, nudící...málem jsem v kině usnul. Něco málo to do sebe mělo, ale že by to byla nějaká bomba, nebo alespoň mírně nadprůměrný kousek, to určitě ne...

Falling Skies (2011) (seriál)

Ohrané téma, ale zpracované poněkud jinak. Nicméně velmi mi vadí roztahanost děje a strach autorů zabíjet hlavní hrdiny, ač liniový děj po tom přímo volá. Závěr druhé série byl opravdu působivý, ale doufám, že v podobném duchu se ponese i série třetí, jinak to už asi začně být ztrátou času.

Continuum (2012) (seriál)

Má to něco do sebe, líbí se mi herecké obsazení, nicméně není to tak strhující. Chtěl bych od děje větší spád a nějaký tajemnější vývoj.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Wau :) Musím uznat, že tohle má rozhodně špičkový vývoj, navíc mě to zaujalo už od samého začátku a drží i skrz třetí sérii. Vždy se těším na nový díl. Občas je to až nechutné (viz například na startu druhé série pitvání mrtvoly), ale tím to získává body navíc. Skvělé je na tomhle seriálu také to, že se dějí neočekávané věci a autoři se nebojí podobně jako v Game of Thrones zabít hlavní představitele. A nečekané bylo i to, že když několik dílů hledají malé dítě, tak to neskončí happy endem, a to je zase plus. Doufám, že tenhle seriál jen tak neskončí. Btw - to vážně nejde dát více, než jen 5 hvězdiček??

Pán času (2005) (seriál)

Legenda britské TV zábavy. Od skvělého Williama Hartnella přes další skvělé Doktory až k obnovené verzi postupně s Ecclestonem, Tennantem a Smithem. Co víc - člověk nemusí znát celé Whoniversum, aby se u toho bavil. Ale každého ta historie bude po nějaké době zajímat a nutno dodat, že i klasické série jsou rozhodně koukatelné. A komu ani těch 26 historických sérií, 7 nových sezón a několik filmů nestačí, tak jsou ty i další seriály, s Doctorem Who se prolínající, jako Torchwood nebo The Sarah Jane Adventures. ----- Co mě na tom baví? Humor, vývoj, silné příběhy, skákání v čase, skvělí herci, výborná hudba. Volně přeloženo - tohle vážně nemá chybu.

Klub rváčů (1999)

Výborný film, výborné herecké výkony a vše navíc doplněno výborným závěrem a rozuzlením. Ale i tak to na plný počet nevidím...

S čerty nejsou žerty (1984)

Co víc k tomuhle filmu dodat? Snad jen, že vzhledem ke kvalitě kulis a efektů bych rozhodně netipoval, že se jedná o film z roku 1984, spíše bych jej tipoval někde do počátku padesátých let. Na druhou stranu možná i právě pro tuhle svou "oldschoolnost" se líbí defakto všem.