Rozhodnutí nebo život (2022) odpad!

Hádám že konverzace vypadala v netflixu : Karel : Ty vole Frantíku musíme vymyslet film nebo nás vyhodí protože posranej papír nám jako scénář nevemou. Franta : Ty krávo, však to jednou vzali co se stalo? Karel : Nene to si pleteš s Sex Education  mě napadlo že bysme udělali Jumanji, ale místo deskovky by to byla hra z osmdesátek co zabíjí lidi. Franta : Hm to je super a co tam napíšeme dál? Karel : Zbytek bude už snad snažit posranej. odevzdej to prosím já musím do hospody za Fílou. Asi takhle to vzniklo. Zbytek se vyplnil klasikou : Proč by lidi dělali takovýhle hovna? Lol dej jako výhru masitej bůček peněz to nějak půjde. Nevtipnej nestrašidejnej nezábavnej "horror". Netflix se překonává v budování hypu že tohle by mohlo být jeden z těch netflix filmů na který se dá čumět a pak tě nakope do koulí s takovouhle prasárnou.

K zemi hleď! (2021)

Chésus, zase nějaký dem-fi od netflixu to bude zase blbost zvolal jsem když mi tento film byl doporučen a vono je to skvělý, důkaz že netflix se netopí v hovnech vouge culture a jsou tam actually nějaký kompetentní lidi. Leoušek DiČaprio to zahrál skvěle a zápletka filmu je velmi povedená, je to taková Idiokracie ale v trošku bližší budoucnosti. Krásně to dává takový zrcadlo lidem jako Bezos a Trump. Krásný sci-fi co dokázalo že v netflixu ještě existujou kompetentní lidi který pouštěj ze sklepa asi jenom jednou za 5 let aby se na netflix lidi nevysrali.

Flash (2014) (seriál) odpad!

Pokud někdo přemýšlí o tom že by toho Fleše zkusil protože to vypadá krutopřísně. Radši si běžte pustit něco ,co stojí za to. Musím uznat, že na první sérii jsem se nahákoval taky a hltal jsem díl za dílem, ale i v první sérii se to začalo míchat do bordelů pralympickech vesmírů a podobných tělních tekutin. V dalších sériích se to začalo akorát víc hroutit do sebe jak černá díra která ze sebe nenechala utéct jakýkoliv smysl nebo zábavu. Každej je pak metahuman a Flash už není o Flashovi. Ačkoliv první série by vás dost možná bavila, tak doporučuju se tomu vyhnout protože pak na 90% budete akorát nasraní, zklamaní a pěkně znudění.

Tokio ghoul - Season 1 (2014) (série)

Sem tam zabloudím do nějakého anime a dayum tohle se povedlo (věc kterou nemohu bohužel říct o dalších sériích) z vizuální stránky to vypadá skvěle a příběh je exceletní, o klukovi kterej se musí nedobrovolně zařadit do světa kde mu to moc nevoní. Souboje jsou udělaný krásně a ani chvíli jsem se u sledování nenudil. Pokud jste neviděli tak je to povinnost shlédnout

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Štáfka a Kozuba mám velmi rád. Proto mě mrzelo, když se objevili v takovýhle břečce. Ačkoliv film si ze začátku dělá srandu z YouTuberáckých pranků a srandiček tak je to humor vhodný do roku 2015. A to jim ujel vlak o víc než jedno odpoledne. Ve finále nevtipná nepoutavá blbost která si tu hvězdičku zasloužila jenom dobrým obsazením který to sem tam udělali koukatelný do bodu že jsem si nechtěl probodnout palec na noze z nudy.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

První díl začal celkem slibně a při nástupu Teamu Silver jsem měl husinu, celou dobu to ale kurví Kwan Ho a její Dobrodružství špatně vybraných kadeřnic Master Chief si pak absolutně kreténsky sundá helmu a nenasadí si jí, ani když přechází do combat situace. Když řekl paní fakt skvělej účes aby odpojila kabely a ona je rozstřelila se zbraní která by měla mít takovej recoil, že by jí to zlomila záda a ona se mohla jen pleskat na zemi jako vosa kterou si sice trefil plácačkou jak pán, ale ona stejně uletěla někam do hoven. Stejně je na tom nejhorší to, že to rozstřelení kabelů fungovalo, měl jsem při tom pocit jako kdyby mi scénáristi nasrali do uší a do očí mi nalili bělidlo.

Jiný život (2019) (seriál) odpad!

Another Life je jedno z nejvíc tupých sci-fi který jsem na netflixu viděl, vědecké pseudobláboly typu že by v oblaku temné hmoty mohli narazit do planety ani nekomentuju a nádherné zpracování vouge culture blbostí mi nahánělo oběd do ústní dutiny. Hlavní herečka vypadá jako kdyby kontrolovala jestli nemá mrtvici tím že zatíná všechny mimické svaly každých 20 vteřin. Zbytek herců je na tom tak nějak jako smetanová zmrzlina, neurazí, nenadchne, ale není to něco za čím poběžíte s nadšením. Ve skratce : proboha hlavně na to nekoukejte pokud nechcete zjistit, jaký je to zažít mozkovou smrt a sebevražené tendence po shlédnutí jen kousku tohodle patoku.