Metaloví lordi (2022)

Príbehovo klišé film jak delo, ale s (foking) metalovým prevedením. Ako uznávač tohto hudobného štýlu som bol rád, že sa tam objavili mená aj nie tak verejnosti známych kapiel trebárs Opeth, alebo dokonca som tam na konci videl plagát japonskej gitaristky z kapely Boris, čiže big up tvorcom za takéto detaily. Jediná vec čo mi tak vadila je, že sa týpek naučil hrať metal na bubnoch rýchlejšie než ja za 4 roky (stale to neviem). Kiežby to bolo také ľahké tvl :D

Armáda temnot (1992)

Neviem veru, podľa plagátu som čakal viac scén plných krvi a odjebaných hláv pomocou Ashovho boomsticku :D Ale aj tak v skutku je to dobre spracovaný film, podľa ktorého by sa dalo urobiť ešte viacej filmov. Jhaaaj kebyže je to viac typu Doom slayer guy... to by bola bžunda jak delo

Smrtelné zlo 2 (1987)

Dialógy v jednotke boli tupé jak delo, tu to bolo lepšie... a zároveň aj nie? Neviem či to len mne tak pripadá ale, súdiac podľa filmu, ľudia v 80. rokoch rozprávali jak také tupelá :D Napätie a jumpscary boli asi tak isto rovnako dobré ako v predošlom dieli avšak masky boli omnoho prepracovanejšie, pravdepodobne kvôli vyššiemu rozpočtu. Anyway, asi nie som veľký fanda starých filmov, najmä horrorov, ale toto bolo gut

Dnes v noci v lese nikdo nespí 2 (2021)

Viete ako sa povie podprsenka po poľsky? Podpiráky na cicáky :D. Funny I know. Ale este viac funny je toto pokračovanie, ktoré na začiatku bolo kinda good hororom ale potom, nejakým spôsobom, to prešlo do komedickej love story :D. Veľmi som sa tešil na tento druhý diel keďže jednotka bola dosť dobrá podľa mňa, ale jak do diabła mogli tak to pieprzyć? Lakačky boli niekedy zase dosť dobré, až do bodu kedy... nevermind. Radšej robte tie horory trošku viac realistickejšie pls. Dík. /35%

Nenávist (2020)

Ja predtým že: "Nahh to nemôže byť také zlé." Ja potom že: "Tak to je dobrá pičovina :D." Až na pár jumpscareov je tento film dejový a strihový bordelíňos. Aj keď ten koniec bol gut, to sa im musí uznať. /30%

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

No a je tu. Záver trilógie. Trištvrtina filmu šlapala jak delo, pekná akcia, slušná atmosféra a aj lakačky boli nejaké, ale potom došla 1996 Part 2 a trošku sa to zhuplo do takého klišé horroru s trošku blbým scenárom, ale nie je to zase niečo úplne hrozné... taká normálka, ktorá nenahnevá. Long story short je tento diel asi na rovnako ako dvojka. 70%

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Kebyže to hodnotím hneď po pozretí filmu tak dám 3/5 ale s odstupom času si nemyslím že to bolo až tak zlé. Opäť po hudobnej stránke to bolo super, všelijaké staré rockové pesničky (that's the shiit). Niekedy tam boli také typické americké klišé scény ale to sa dá odpustiť. Som docela zvedavý na trojku. 70%

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Najlepšia vec na tomto filme je asi soundtrack a iron maiden tričko (bez rasistických náznakov) čierneho chaloša. Klišé horror s niekedy fakt dofetovanými nápadmi (viď záverečná scéna kde čipernú členku LGBT komunity zaviazala jej priateľka šnúrou od telefónu). Najviac mi vadil strih v tomto filme keďže to bolo s časti postrihané ako Hellboy 2019, čiže na veľké kulo. 50%

Doom Patrol (2019) (seriál)

"Hey big fella, you're friend or not?" Asi najlepší superhero seriál čo som videl zatiaľ. Je to vtipné, je to dramatické, absolútne to nedáva zmysel, často to má lacné efekty...it's fucking Doom Patrol man. Cliff for president