Toopy & Binoo (2005) (seriál)

No, když se po ránu vzbudím tak to vidím raději než ty držky ve Snídani s novou.

Rammstein: Lichtspielhaus (2003) (hudební videoklip)

Rammsteini měli vždy brutální a kvalitní klypy, já to říkám pořád.

Eso (1994) (pořad) odpad!

Kdysy tam byly písně kvalitní a dnes již kultovní s kultovním heslem čágo belo šílenci. To je však už pryč nyní uvádí tento pořad trapný a nejtrapnější moderátor který se nasere skutečně všude a je ho už skutečně všude plno, ano je to Leoš Mareš.

Teror ve vlaku (2002)

No možmá, že kdyby ten film měl lepší scénář, triky, kameru, střih, herecké výkony, tak by to byla slušná podívaná.

Mlha (2007)

Všechno vypadalo nadějně, ale ve chvíly kdy se na scénu vřítilo první digitální chapadlo tak všechna atmosféra odpadla do průměru.

Sexbomba od vedle (2004)

Pro mě trapná komedie která svou dlouhou stopáží ukrutně nudí.

Jackie Brown (1997)

Není to žádný poklad. Vztratilo se kouzlo a cítil sem konkurenčnost, u Tarantinových filmů to není dobře.

Čtyři pokoje (1995)

Ok. Takže Tim Roth zvládl svou roli dokonale, ty jeho pohyby a ksichty už asi nikdo nenapodobí. První povídka je né moc záživná ani zábavná, proto dávám 2/5. Druhá je lepší než první. Scénu kdy Tim spanikařil, vlezl na záchod a oknem voal o pomoc....... nebyla špatná, takže to máme 2/5. Pak pro mě vrcholná scénka č3, k tomuto nemám připomínky 5/5. A nakonec Tarantino, klasická Tarantinova povídka plná keců a fucků a všeho možného, i tak to mělo svoje kouzlo 4/5.