Týpci a zbraně (2016)

Ani nič svetoborné,a ani odpad.Dalo sa na to pozerať.Korením v tomto filmu je Jonah Hill.Páčilo sa mi to ale tak na jedno pozretie.

30 dní dlouhá noc (2007)

Najlepší horor o upíroch v poslednej dobe!Josh Hartnett perfektný!Poriadna upírska sekanica.

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Nechápem to nízke hodnotenie.Neviem čo sa vám nepáči.Pre mňa pohodové pokračovanie.Určite o čosika slabšie ako jednotka ale inak tam bolo všetko čo by tam byť malo.Nenudil som sa.A čo sa týka jednotky ,tak podľa mňa najlepší horor o upíroch v posledných rokoch.

Příchozí (2016)

Atmostmosféra perfektná,Amy Adams takisto.Vlatne kvôli nej som to dopozeral.Ale inak nič moc.Film sa hrá na niečo veľkolepé ako Interstellar.

7 životů (2017)

Parádne scifíčko plné akcie,veľmi napínavé !!Príjemné prekvapenie....

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Za mňa 4 hviezdy.Nechápem to nízke hodnotenie.Neviem,čo ste čakali akože od pokračovania,že čo tam bude?To čo tam malo byť tam bolo a ešte aj most na ďaľšie pokračovanie. Mne sa to určite viac páčilo ako Interstellar alebo Gravity.

Hostel (2005)

Pre mňa brutálna akcia,sadizmus a fajn sex.Len tá reklama na Československo je sila.

Nevědomí (2013)

Skvelý film o invázii.Takto nejak,by podľa mňa vyzeral útok na nás.Cruise v tomto žánri opäť nesklamal.

Beyond Skyline (2017)

Podľa mňa to bolo určite lepšie ako jednotka.Ale aj tak to bol jeden z tych lacnejších filmov o invázii.