96 hodin (2008)

Akciou nabitý film.Neesonov najlepší film.Ale len tento diel.Ostatné sú už zbytočné.Hlavne tá tretia časť.

Thor: Ragnarok (2017)

Dobrú komédiu z toho spravili.Už by pomaly aj stačilo tých superhrdinov.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Za mňa veľká nuda.Celý film sa nič nedeje a nakoniec záver akože domysli si sám.Zaspal som.

Signál z neznáma (2014)

Páčilo sa mi to.Malo to napínavý dej a záver perfektný.

Blade Runner 2049 (2017)

Neviem co bolo na tom skvele.Ako,herecke obsadenie vynikajuce,efekty taktiez ale to uz je dnes skoro v kazdom filme.Dej bol pomaly a miestami aj nudny,malo akcie.Cakal som viac.Na jedno pozretie max.Inak,Harrison Ford na svoj vek perfektna forma,klobuk dole.

Bright (2017)

Smith bol skvleý a aj ten jeho kolega bol fajn,ale ten svet mágie mi tam vôbec nesedel.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Film pôsobí priemerne ale podľa mňa je to kvalitný akčný thriller s perfektným hereckým obsadením.

Priťaženije (2017)

Ten začiatok bol skvelý.Tá atmosféra a neuveriteľná hudba.Celý ten začiatok mal taký kvalitný ruský nádych.A zase tie krásne ruské ženy. :D Len potom ten románik tam nemusel byť ale aj tak sa mi film páčil.Je to niečo iné a určite nie zlé.Slabšie 4 hviezdy.

Ochránci (2017)

Ako trailer na tento film bol perfektný ale samotný film bol nič moc,efekty parádne,akcia tam bola ale strašne lacino to vyzeralo.Hlavné,čo tam bolo naj,boli tie nadherné ruské ženy. :D Len kvôli nim ta tretia hviezda.

Sunshine (2007)

Perfektný film.Skvelá atmosféra,hereclé výkony a hudba.Určite tu bolo niekolľko vecí,čo sa týka fyziky naprd ale toto nieje dokument.Celkový dojem,pocity z filmy luxusný/é.