MacGyver - Pilot (1985) (epizoda)

tento film je proste fajn a aj seriál sa mi vždy páčil, macgyvera si asi pozriem aj v mojej 60-tke:)))

Knight Rider (1982) (seriál)

mal som rád tento seriál ako malý teraz no už by som ho nevedel pozrieť lepšie povedané sa tak vžiť do toho, kuva a čo je to nostalgia?

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

addamsová rodina ked som mal 14rokov vždy som sa tešil na jej pokračovanie a na dalšie časti, herci zvládli svoje role bravúrne, už nikdy sa nikomu nepodarí ich prekonať to si dovolím tvrdiť:)

Góóól! (2005)

mám rád šport tento film som nevidel iba trošku ale stačilo. vôbec sa mi nepáči, nie som až taký nadšený fanúšik, a navyše space jam s michaelom jordanom bol určite lepší.

Hříšnice (1983)

M@ki nezmýlil si sa pri hodnotení?

Šakal (1997)

film šakal je určite nie najlepší thriller ale zasa ani na zahodenie nie je to treba uznať.

Sedm (1995)

najlepší krimi film ktorý som kedy videl to určite. potom daleko za ním je film Stopár Duchov ktorý takžie je svojim spôsobom pevne upútaný na druhom rebríčku filmov zo žánru krimi. Ale sedm som videl asi pred 4 rokmi na markíze. a hned sa mi zapáčil najmä ten začiatok fat man mrtvi pár dní to teda bola u mna naprostá vec ktorú som si najvia zapamätal.

Moucha (1986)

výborný horor z osemdesiatych rokov. dusná atmosféra a feff goldblum podáva výborný výkon.