• Krátkometrážní

Hra doopravdy (2024)

Je to zvláštní akční komedie, které chybí dvě celkem podstatné náležitosti a to: humor a akce.

Wonka (2023)

Asi dobré, ale nemá to takový ten doťuk, po kterém zůstanete s otevřenou pusou. A rozhodně mi tam chybělo víc Umpa Lumpy.

Na maděru (2023) (seriál)

Je to fakt prdel a akční jak dick. USA! USA! USA!

Marvels (2023)

"Marvels" přináší návrat Carol Danvers alias Captain Marvel do světa plného akce a dobrodružství. Příběh zaměřený na její osud a pomstu vůči kreejským tyranům přináší spoustu akčních momentů a zajímavých situací. Brie Larson jako Carol předvádí solidní výkon a vytváří sympatickou dynamiku s novými postavami jako Kamala Khan a Monicou Rambeau. I přes výjimky, jako jsou scény s pákistánskou rodinou či muzikálové číslo, které jsou trochu divné, ale přesto zábavné, se celkový dojem filmu stává spíše zaměnitelným a zapomenutelným. Některé z těchto momentů mohou působit rušivě a odvádějí pozornost od hlavního děje. I když film nabízí pár velmi dobrých akčních scén, celkový dojem je spíše průměrný. Celkově lze říci, že "Marvels" je lehkým oddechem s dostatečným množstvím akce a sympatickým triem hlavních postav, ale zároveň nenabízí nic, co by diváka zvlášť výrazně uchvátilo nebo zapůsobilo hlubší dojem.

Loki - Season 2 (2023) (série)

Opět parádní pecka. Loki je král. A ten konec série je špagetující.

Medvěd na koksu (2023)

Film "Medvěd na koksu" je příjemným návratem do atmosféry osmdesátých let, kdy akční filmy nabízely divákům krvavou zábavu a napínavé příběhy. Zde však tento klasický žánr získává nový rozměr díky bizarnímu a nečekanému prvku – medvědu na kokainu. Příběh se odehrává v idylické přírodní rezervaci, která se najednou stává arénou pro nečekané a smrtící konfrontace mezi různými postavami, které mají jediný společný cíl: přežít.  Film zaujme svou schopností spojit rozmanité postavy v dramatických a komických situacích, přičemž diváci jsou svědky vynalézavých a bizarních způsobů, jimiž se postavy snaží překonat nebezpečí. Přestože se jedná o zábavný a napínavý film, z recenze je cítit, že skutečný zážitek by byl ještě intenzivnější, možná dokonce lepší, pokud by divák prožil filmové dobrodružství prostřednictvím vlastních zkušeností s kokainem, což je jemným narážkou na tematiku filmu.

Ahsoka (2023) (seriál)

Doporučuji před zhlédnutím vidět Rebels a Clone Wars nebo když nechcete sledovat animované seriály, tak alespoň nějaký souhrn na YT, kterých je spousta. Jinak nepochytíte nějaké události.