Země policajtů (1997)

Slušný snímok o skorumpuvaných policajtoch a jednom spravodlivom dobrosrdečnom (kvalitne zahranom) šerifovi, ktorý im nakonci nakope prdel :D Stallone s pivným brušiskom sympaťák :D:D

Čas probuzení (1990)

Veľmi silný zážitok a dokonalé herecké výkony. Postava doktora Sayera musí byť sympatická snáď každému a postavu Leonarda zahranú niekým iným si ani nedokážem predstaviť. Tie pohyby, mimika dokonca samotné úsmevy, tak takýto bravúrny výkon sa nevidí len tak.

Sex ve městě (2008)

Splnené sny slepačích mozečkov a samý buzerant okolo :D jedna hviezdička za 5 silvestrovských minut

Miluji tě k sežrání (2005)

Rozhodne príjemná komédia, s dobrými pesničkami, pri ktorej som sa na niektorých miestach kvalitne nasmial. Mimoriadne vydarí bol aj herecký výkon Rayna Reynoldsa avšak len ten keď bol zamaskovaný :-)) A Amy Smart je vážne k sežrání. Anna Faris snad ešte viac...ale našlo sa tu veľa trápnych miest a miestami to bolo fakt až detinské. 65%

Víno roku (2008)

Maximálne pohodový snímok so skvelou hudbou a nádherným prostredím...

Sex Drive (2008)

Ďalšia skvelá teenager-trip komedia!!!

Vikingové II (2008)

Mám proste rád filmy s vesmírnymi potvorami :-) chyby sa určite našli, aj stopáž bola zbytočná, ale tak keď sa človek baví :-)