• Krátkometrážní

Hanebný pancharti (2009)

Jde vidět, že Tarantino je opravdu režisér, který ví co dělá a dělá to opravdu dobře. Kdybych byl pes tak se najde pár věcí, které bych musel vytknout, ale film mě tak chytl a opravdu bavil jako málokterý jiný, že mu je prostě musím odpustit. Luxusní přízvuk Brada Pitta, Christoph Waltz, Gedeon Burkhard, soundtrack a Tarantinův styl mě prostě dostal. 90%

Alenka v říši divů (2010)

Nádherná pestrobarevná grafika Wonderlandu je v podstatě tím nejlepším na celém filmu. Dějově je Alice na nule a tak jsem se alespoň kochal všemi těmi efekty a maskami. Našlo se sice i pár lepších scén, které film trochu pozvednou, ale určitě nezachrání katastrofický začátek a hlavně konec, který film silně degradoval. 60%

Po sexu (2007)

Ne že by to byla nějaká hrůza, dívat se na to dalo, ale bylo to nemastné, neslané, bez vtipu, bez nápadu jen suše předneseno pár vcelku obyčejných situací, které se hodí tak akorát do nějaké talk show. 40%

Občan Kopas (2010) (studentský film)

Docela dojemný dokument o Mikim, který je mi sympatický a ač je to způsobeno autismem a různými poruchami tak je prostě svůj. 80%

Diktátor (2012)

Nejspíš to bylo tím, že jsem se prostě těšil příliš a Sacha kolem Diktátora udělal velké halo, jenže film je jen 80 minutový přídavek k traileru. Bohužel to nejlepší je právě v něm a na film zůstane jen pár ne moc vtipných fórků. 60%

Souboj u Blood Creeku (2010)

Na to, že to bylo anglické, tak vtípky nic moc, souboje to samé. Nekvalitní, nudné, amatérské. Amatérský film zůstane amatérským filmem... 30%

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Dal bych i pět hvězdiček, kdyby ale nebylo toho trapně amerického happy-endového konce. Ten mi bohužel zkazil celý film. Kdybych ale nebral v potaz tuhle přiblblou část, tak jde o 80 minut trošku ujetější, ale bezkonkurenční zábavy. 70%

Den & Noc (2010)

Na poměry Pixaru trochu zklamání, ale ta grafika... to se musí vidět, to nejde takhle vyprávět. 60%

Kony 2012 (2012)

Propagandistický film, který hraje na city, ale myslím, že neříká úplnou pravdu. Celý problém je totiž mnohem hlubší, než zničení ,,nějakého" Konyho. 15%